07-04-2024, 06:58 PM
Ja po din kinezt, s'paku ky qen so PitBull qe i han njerzt e shpis Haha <3, edhe na shiptart kit qen e quajm (LLAMUSH) hahaha kshtu standard e kemi si o i madh HHHH
|
Qeni 1 milion dollaresh
|
|
07-04-2024, 06:58 PM
Ja po din kinezt, s'paku ky qen so PitBull qe i han njerzt e shpis Haha <3, edhe na shiptart kit qen e quajm (LLAMUSH) hahaha kshtu standard e kemi si o i madh HHHH
|
|
« Next Oldest | Next Newest »
|
| Messages In This Thread |