09-24-2021, 06:50 PM
Tybe braq kisha than mos me ju besu fort qytynev seneve se na sosen tu na rrejt..un 1 dit e lexova qe nje gru kish me lind UFO a sdi qka thojke telegrafi..perndryshe sja vlen me hi ktu me kqyr hiq aty nfun se veq po ja fusin.

