08-02-2021, 10:49 AM
N!ghtWarrior.! Wrote:aLban-.-, ku munum me u taku se edhe un banoj ne Prizren a je diten ne netin tond , se pom duhesh diqka
qaty mki nbotex
perqdo dit nese e ki per tmir ajde kur dush e ki deren qel a per tkeq ma mir mos ja msy

