07-16-2021, 09:49 AM
suksese djema me turnir ishalla ju hec mir, ait ishalla shohim naj derbi tmir 
btw: per sistem kisha than me bo me Grupe se direkt n'bo3 mos pju tollovitet orari si nturnirin e kalum..!!

btw: per sistem kisha than me bo me Grupe se direkt n'bo3 mos pju tollovitet orari si nturnirin e kalum..!!


![[Image: animated_bar.gif]](http://cdn1.afterdawn.fi/v4/animated_bar.gif)