08-06-2021, 11:45 AM
Suksese krjejtve gl^hf !
|
Këndi i Diskutimeve
|
|
08-06-2021, 01:36 PM
djem deshta me ju vet a i qitni IP e HLTV ni dit perparaa a qat dit
?
08-06-2021, 05:13 PM
A ka mundesi dikush me qit LINEUP e pri$htines ?
Faleminderit! p.s GL^HF all ekipeve!
08-06-2021, 06:31 PM
une i kom fshi kejt qato poste orari osht qiky nuk ndryshon kush don me ardh net vjen kush nuk don allahu let jau boft .
08-08-2021, 12:17 PM
o unn1x o braq kqyr na le pak ma heret lojen se so fer qikjo, kqyr ndrrona me Prishtinen edhe forever se tani njona prej qitynve ekipeve prap tani ka loj si ta lujn njo prap tjetren lena mas Prishtines edhe forever ose na qit nvend tyne braq se na npz prap kta ma afer tlutem ndrroje...
08-08-2021, 01:53 PM
Qka pidh none osht ky sen o vlla her n18:00 her 19:30 e tani 21:00 qka karin tempo jau qojna mallin na juve ... ndaj orarin per ata ndaje per ata ndaje per ata nuk shkon o vlla
...
08-08-2021, 01:55 PM
MiraxH Wrote:o unn1x o braq kqyr na le pak ma heret lojen se so fer qikjo, kqyr ndrrona me Prishtinen edhe forever se tani njona prej qitynve ekipeve prap tani ka loj si ta lujn njo prap tjetren lena mas Prishtines edhe forever ose na qit nvend tyne braq se na npz prap kta ma afer tlutem ndrroje... ti Miraxh a je mir a qysh je a ... qka po menoni ju a veq ju udhtoni a qka ... plus na me nejt deri 2 tnates tulujt smunem vlla ![]() ![]() ![]() ![]() ....
08-08-2021, 01:57 PM
MiraxH Wrote:o unn1x o braq kqyr na le pak ma heret lojen se so fer qikjo, kqyr ndrrona me Prishtinen edhe forever se tani njona prej qitynve ekipeve prap tani ka loj si ta lujn njo prap tjetren lena mas Prishtines edhe forever ose na qit nvend tyne braq se na npz prap kta ma afer tlutem ndrroje... oo ti miraxh ju jeni me ker na jem me autobus na me met skem me qa kthehem kshtu qi mos perzini hiq se n6 na keni lon lojen e mos ndroni orar pa lidhje |
|
« Next Oldest | Next Newest »
|