1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

[Zombie Plague] Missions System

Tema tek 'AMX - Plugin's' e hapur nga freeshoneeofficial, 18 Qershor 2019.

View Users: View Users
 1. freeshoneeofficial

  freeshoneeofficial Nëntoger

  Anëtarësuar:
  19 Mars 2016
  Postimet:
  85
  Pëlqime të marrura:
  10
  [​IMG]
  Missions Menu sherben si nje sfide qe playeri zgjedh ne fillim te roundit dhe
  qe duhet ta kryeje perpara se mbaroje roundi. Projekti eshte ne beta sepse kam
  akoma shum ide qe duhen implementuar ne kod.
  Komanda: say /missions
  Foto:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Projekti mund te gjindet Open Source ne GitHub | Download
   
  #1 freeshoneeofficial, 18 Qershor 2019
  Last edited: 18 Qershor 2019
  lantimilan pëlqen postimin.
 2. lantimilan

  lantimilan Toger

  Anëtarësuar:
  26 Korrik 2014
  Postimet:
  101
  Pëlqime të marrura:
  8
  Te lumte shum i mire plugin ;)
   
  freeshoneeofficial pëlqen postimin.
 3. freeshoneeofficial

  freeshoneeofficial Nëntoger

  Anëtarësuar:
  19 Mars 2016
  Postimet:
  85
  Pëlqime të marrura:
  10
  Update v3.2
  Added missions.txt /data/lang
  Added missions.ini /configs
  Added cromchat
  Code Optimizations
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]