1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjitruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Urime viti i ri 2 0 1 8

Tema tek 'Të rejat & Info' e hapur nga BR3ACKER, 31 Dhjetor 2017.

View Users: View Users
 1. BR3ACKER

  BR3ACKER ARDITKRASNIQI.net
  Moderator

  Anëtarësuar:
  31 Janar 2011
  Postimet:
  8,068
  Pëlqime të marrura:
  57
  Me anë të këtij postimi, staffi i eSportsKosova ju uron Vitin e Ri 2018, duke ju dëshiruar paqe, lumturi, dashuri dhe të gjitha të mirat për ju dhe të afërmit e juaj gjatë këtij Viti që vjen. Urime!

  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen