1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Urime Viti i Ri 2 0 1 7

Tema tek 'Të rejat & Info' e hapur nga insingi, 31 Dhjetor 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
View Users: View Users
 1. insingi

  insingi Moderator
  Moderator

  Anëtarësuar:
  23 Mars 2011
  Postimet:
  2,236
  Pëlqime të marrura:
  1
  Me anë të këtij postimi, staffi i eSportsKosova ju uron Vitin e Ri 2017, duke ju dëshiruar paqe, lumturi, dashuri dhe të gjitha të mirat për ju dhe të afërmit e juaj gjatë këtij Viti që vjen. Urime!

  [​IMG]
   
  BR3ACKER pëlqen postimin.
 2. BR3ACKER

  BR3ACKER ARDITKRASNIQI.net
  Staff Member Administrator

  Anëtarësuar:
  31 Janar 2011
  Postimet:
  8,084
  Pëlqime të marrura:
  59
  Gezuar per shum mote inshallah,
  Urime 2017 !
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]