1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Urime muaji i shenjtë i Ramazanit

Tema tek 'Të rejat & Info' e hapur nga BR3ACKER, 17 Qershor 2015.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
View Users: View Users
 1. BR3ACKER

  BR3ACKER ARDITKRASNIQI.net
  Staff Member Administrator

  Anëtarësuar:
  31 Janar 2011
  Postimet:
  8,084
  Pëlqime të marrura:
  59
  eSportsKosova Staff. Iu uron të gjithëve Myslimanëve muajin e shenjtë të Ramazanit, Agjërim të lehtë, mirësi dhe begati për ju dhe familjet e juaja, Paqja qoftë me ju....

  [​IMG]
  Design by .nnaiim'

  "O ju qe besuat,agjerimi u eshte bere obligim sikurse qe ishte obligim edhe i atyre qe ishin para jush,keshtu qe te bëheni te devotshem." (El-Bekare,183)
   
 2. daNz:)

  daNz:) Legend

  Anëtarësuar:
  16 Shtator 2013
  Postimet:
  2,161
  Pëlqime të marrura:
  0
  Urime dhe agjerim sa me te leht
   
 3. qweBABA.

  qweBABA. Kapiten

  Anëtarësuar:
  12 Janar 2014
  Postimet:
  163
  Pëlqime të marrura:
  0
  Urime dhe agjerim sa me te leht Inshallah naj pranon Allahu
   
 4. bujakaaaa

  bujakaaaa Major

  Anëtarësuar:
  25 Tetor 2013
  Postimet:
  330
  Pëlqime të marrura:
  0
  Urime dhe agjerim sa me te leht
   
 5. Fidan

  Fidan Support
  Support

  Anëtarësuar:
  4 Tetor 2013
  Postimet:
  1,591
  Pëlqime të marrura:
  0
  urime edhe agjerim sa me te lehte per krejt muslimant inshallah ju pranohen agjerimi dhe duatë
   
 6. Dinnii

  Dinnii Legend

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2013
  Postimet:
  2,100
  Pëlqime të marrura:
  1
   
 7. withstyle

  withstyle Tuesday
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  11 Korrik 2010
  Postimet:
  5,501
  Pëlqime të marrura:
  0
  Urime t'tgjithve djem agjerim te leht e Allahu kabull kush e bon kete sen
   
 8. and!t0

  and!t0 Hero

  Anëtarësuar:
  18 Maj 2011
  Postimet:
  905
  Pëlqime të marrura:
  0
  urime edhe pse von agjerim sa mat leht
   
 9. HOAX'

  HOAX' Gjeneral

  Anëtarësuar:
  1 Gusht 2011
  Postimet:
  526
  Pëlqime të marrura:
  0
  urime edhe agjerim sa me te lehte per krejt muslimant inshallah ju pranohen agjerimi dhe duatë
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]