1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Urime muaji i shenjtë i Ramazanit 2017

Tema tek 'Të rejat & Info' e hapur nga BR3ACKER, 28 Maj 2017.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
View Users: View Users
 1. BR3ACKER

  BR3ACKER ARDITKRASNIQI.net
  Staff Member Administrator

  Anëtarësuar:
  31 Janar 2011
  Postimet:
  8,084
  Pëlqime të marrura:
  59
  eSportsKosova Staff. Iu uron të gjithëve Myslimanëve muajin e shenjtë të Ramazanit, Agjërim të lehtë, mirësi dhe begati për ju dhe familjet e juaja, Paqja qoftë me ju....

  [​IMG]

  "O ju qe besuat,agjerimi u eshte bere obligim sikurse qe ishte obligim edhe i atyre qe ishin para jush,keshtu qe te bëheni te devotshem." (El-Bekare,183)
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]