1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Urime festa e Fiter Bajramit

Tema tek 'Të rejat & Info' e hapur nga 4LBBiG., 17 Korrik 2015.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
View Users: View Users
 1. 4LBBiG.

  4LBBiG. Super Moderator
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  23 Qershor 2010
  Postimet:
  4,485
  Pëlqime të marrura:
  0
  [​IMG]
  Të dashur anëtar të forumit, stafi i eSportsKosova ju uron festën e Fiter Bajramit të gjithë besimtarëve mysliman me shpresën se do ti presim edhe shumë të tjerë së bashku në forumin tonë. Paqja dhe harmonia mbretëroftë gjithnjë mbi ju, familjen dhe të gjithë ata që ju rrethojnë. Urime.​
   
 2. daNz:)

  daNz:) Legend

  Anëtarësuar:
  16 Shtator 2013
  Postimet:
  2,161
  Pëlqime të marrura:
  0
  Urime te gjith besimtareve musliman
   
 3. BR3ACKER

  BR3ACKER ARDITKRASNIQI.net
  Staff Member Administrator

  Anëtarësuar:
  31 Janar 2011
  Postimet:
  8,084
  Pëlqime të marrura:
  59
  Faleminderit, urime gjithashtu te gjithve ishalla Allahu jav pranon agjerimin !
   
 4. Kony

  Kony Moderator
  Moderator

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2012
  Postimet:
  2,109
  Pëlqime të marrura:
  1
  Me fat festa e Fitër Bajramit të gjithë besimtarve musliman
   
 5. Dinnii

  Dinnii Legend

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2013
  Postimet:
  2,100
  Pëlqime të marrura:
  1
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]