1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

UCP Info

Tema tek 'AMX - Plugin's' e hapur nga freeshoneeofficial, 29 Maj 2019.

View Users: View Users
 1. freeshoneeofficial

  freeshoneeofficial Nëntoger

  Anëtarësuar:
  19 Mars 2016
  Postimet:
  85
  Pëlqime të marrura:
  10
  [​IMG]
  Plugini tregon playerat qe perdorin ucp + ucpid.

  Komanda: amx_ucp
  Flag access: "m"

  [​IMG]
  Emri: UCP Info
  Autori: aLbaneso.neT

  [​IMG]
  1) Shkarko aLbaneso_UCP.amxx dhe e fut atë në addons / amxmodx / plugins / këtu
  2) Emrin e files e shkruani brenda tek addons / amxmodx / configs / plugins.ini këtu
   
  #1 freeshoneeofficial, 29 Maj 2019
  Last edited: 3 Qershor 2019
  lantimilan dhe N-ja pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]