1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjitruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Sygjerimet per forum

Tema tek 'Forum Suggestions' e hapur nga WeapoN, 10 Qershor 2010.

View Users: View Users
 1. Dinnii

  Dinnii Legend

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2013
  Postimet:
  2,104
  Pëlqime të marrura:
  1
  Long shtoj more BB Codes se vdiqem :p
   
 2. RanGerSONE

  RanGerSONE Leitenant

  Anëtarësuar:
  6 Prill 2013
  Postimet:
  359
  Pëlqime të marrura:
  1
  A mundeni me shtu ket: 
  http://prntscr.com/ad4w7a

  Informat me shum :
  Kur te bojsh nje post p.sh po supozojm qe un e bera nje tem ne kerko ndihm , qdokush qe replikon ne temen tende ta qet " New " te participated aty ku e kom bo me shigjet
  Por kjo osht vetem ne postimet qe i ben ti qe i hap ti jo ne postimet e tjerve .
  Ish kon shum mir nese e shtoni kte
   
 3. insingi

  insingi Moderator
  Moderator

  Anëtarësuar:
  23 Mars 2011
  Postimet:
  2,231
  Pëlqime të marrura:
  1
  Mjafton me zgjedh kta: "Abonohu dhe prano Mesazhe Private për përgjigjëje të reja" dhe nese dikush poston në atë temë, at'her t'vjen njoftimi n Mesazh Privat se dikush ka postu n'at temë.
   
   [​IMG]
   
 4. dennzitO

  dennzitO Gjeneral

  Anëtarësuar:
  9 Korrik 2014
  Postimet:
  682
  Pëlqime të marrura:
  0
  Po propozoj me u kthy perseri Sport Modat ( un edhe iNL qka jem kon) edhe me bo naj konkurs per sport mod e mi zgjedh edhe nja 2. Ma mire edhe tash edhe pak osht fundi i ligave edhe + Dritarja e transferimev e sene besoj qe kish pas me kan aktiv aj sektor.
   
 5. gNtt

  gNtt Kapiten

  Anëtarësuar:
  21 Tetor 2014
  Postimet:
  239
  Pëlqime të marrura:
  3
  qito grada pro gamer e do tjera pse spi shtoni do lojtar tjer perpos ati ilirit edhe dnz qe u kan tjer ska ju e ddini veqkisha propozu me i bo do ttjer
   
 6. Kony

  Kony Moderator
  Moderator

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2012
  Postimet:
  2,108
  Pëlqime të marrura:
  1
  Jon personat e caktum qe merren me kto gnt, kur ju doket e arsyshme e transferojne ne graden pro gamer X lojtarin.
   
 7. gNtt

  gNtt Kapiten

  Anëtarësuar:
  21 Tetor 2014
  Postimet:
  239
  Pëlqime të marrura:
  3
  aha okej pra
   
 8. dennzitO

  dennzitO Gjeneral

  Anëtarësuar:
  9 Korrik 2014
  Postimet:
  682
  Pëlqime të marrura:
  0
  Uran merri parasysh qito sygjerime qato ma nelt qi e kom bo edhe sektorin e filmave me e kthy sish kon keq se ka pas aktivitet kogja shume.
   
 9. gNtt

  gNtt Kapiten

  Anëtarësuar:
  21 Tetor 2014
  Postimet:
  239
  Pëlqime të marrura:
  3
  +1
   
 10. myself

  myself Tetar

  Anëtarësuar:
  29 Korrik 2013
  Postimet:
  59
  Pëlqime të marrura:
  0
  +1 per gNtt
   
 11. LongHorn

  LongHorn The Chief
  Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  8,342
  Pëlqime të marrura:
  57
  sa i perket kategoris se filmave jo per arsye sigurie nuk lejohet e sa i perket sportmod shofim kit sezon jo mendojim per sezonen tjer ndoshta
   
 12. ScrappeR

  ScrappeR Owner : KosovaZM
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  16 Nëntor 2010
  Postimet:
  1,948
  Pëlqime të marrura:
  18
  Mendoj se osht mir me stop ket far bot member ne chat se osht penges e madhetu shkru na aty del ky sms, stop this :

  ESK Bot: Colin B is our newest member. Welcome!
   
 13. BR3ACKER

  BR3ACKER ARDITKRASNIQI.net
  Moderator

  Anëtarësuar:
  31 Janar 2011
  Postimet:
  8,056
  Pëlqime të marrura:
  55
  +1 poashtu kisha than edhe latest threads, latest post kto mi qit posht krejt nfund faqes se po ngatrrohen najher
   
 14. hackerial78

  hackerial78 Kapiten

  Anëtarësuar:
  27 Shkurt 2016
  Postimet:
  169
  Pëlqime të marrura:
  11
  Ju kisha sugjeru qe chatin me ndryshu pak me bo mat madhe dhe 1 vend tjeter se nuk shihet hiq dhe kto ESK BOT qe rregjistrohen me hek se dikush po lyp diqka po kur po rregjistrohen do tjer po kalon mesazhi qe e ka shkru dhe kto kur qelin 1 postim "thread te ri me hek se e kem nalt kta qe i qet postimer ma treja . FLM :)
  [​IMG]
   
 15. DestroyER.

  DestroyER. Toger

  Anëtarësuar:
  20 Tetor 2016
  Postimet:
  102
  Pëlqime të marrura:
  18
  Une menoj se ma mir jon nalt kenjt nalt i kan :)
   
 16. Str1k3

  Str1k3 Nëntoger

  Anëtarësuar:
  18 Nëntor 2016
  Postimet:
  70
  Pëlqime të marrura:
  6
  sikur tkishit shti 2 thread prefix / Plugins / Addons do ish mamir
   
 17. hackerial78

  hackerial78 Kapiten

  Anëtarësuar:
  27 Shkurt 2016
  Postimet:
  169
  Pëlqime të marrura:
  11
  Ju kisha sugjeru qe chatin me ndryshu pak me bo mat madhe dhe 1 vend tjeter se nuk shihet hiq dhe kto ESK BOT qe rregjistrohen me hek se dikush po lyp diqka po kur po rregjistrohen do tjer po kalon mesazhi qe e ka shkru dhe kto kur qelin 1 postim "thread te ri me hek se e kem nalt kta qe i qet postimer ma treja . FLM :)
  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen