1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Suicide Blocker [dr extension]

Tema tek 'AMX - Plugin's' e hapur nga freeshoneeofficial, 30 Prill 2019.

View Users: View Users
 1. freeshoneeofficial

  freeshoneeofficial Nëntoger

  Anëtarësuar:
  19 Mars 2016
  Postimet:
  80
  Pëlqime të marrura:
  6
  [​IMG]
  - Përshkrimi: Plugini bllokon vetvrasjet qe shfaqen tek death hud (foto me posht)
  - Rekomandohet per MOD DEATHRUN

  [​IMG]
  - Emri: Suicide Blocker
  - Autori: aLbaneso.neT (2017)

  [​IMG]
  - 1 . Shkarko suicide_blocker.amxx dhe e fut atë në addons / amxmodx / plugins / këtu
  - 2 Emrin e files e shkruani brenda tek addons / amxmodx / configs / plugins.ini këtu

  psh:

  [​IMG]

  sma mungon sepse hdd ka pas problem
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]