1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

[Simple] - KnifeArena [LVL+XP+FDL]

Tema tek 'Serverët online' e hapur nga Ryder Barboza, 6 Shtator 2019.

View Users: View Users
 1. Ryder Barboza

  Ryder Barboza Antarë

  Anëtarësuar:
  6 Dhjetor 2017
  Postimet:
  8
  Pëlqime të marrura:
  0
  Moda: KnifeArena (New Addons +FDL by ALBI)
  My Ad-dons: Knife Arena, verzion 4.5 (Kom shtu risi +update)
  Emri serverit: [Simple] - KnifeArena [LVL+XP+FDL]
  Ip e serverit: 178.32.31.58:27015
  Port: 27015
  Max player: 32
  +FASTDL
  Hosted:
  www.Nitro-Hosting.Net
  GameTracker link: https://www.gametracker.com/server_info/178.32.31.58:27015/
  Owners:
  Kossa & ValonBABA

  Shtese:
  Na vyn admina qe jon aktiv dhe serioz +pak experienc, ju mirpresim.[/size]

  Kontakt: fb.com/albi.ahg
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]