1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Si ti ndalojme UPDATE

Tema tek 'League of Legends' e hapur nga guN-, 12 Mars 2014.

View Users: View Users
 1. guN-

  guN- Support
  Support

  Anëtarësuar:
  6 Dhjetor 2012
  Postimet:
  1,345
  Pëlqime të marrura:
  1
  Pershendetje

  Sod do tju tregoj si ti ndaloni update

  Sigurisht ju per te hyre ne Lol perdorni aplikacionin LoL Laucher qe eshte ne desktop dhe menjehere iu del Update.
  Per ti ndaluar keto ne mund te kerkojme ne START apo RUN LolClient dhe pastaj hapet menjehere LOGIN
   
 2. shqiponja1

  shqiponja1 Antarë

  Anëtarësuar:
  4 Dhjetor 2011
  Postimet:
  13
  Pëlqime të marrura:
  0
  Ku me gjete ate LolClient
   
 3. and!t0

  and!t0 Hero

  Anëtarësuar:
  18 Maj 2011
  Postimet:
  904
  Pëlqime të marrura:
  0
  hin en start masne run edhe shkruje LolClient
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]