1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Si Te Gjeni AUTOMATIKISHT Driverat E PC

Tema tek 'PC - Tutoriale/Mesime' e hapur nga M3FAT1 الله, 8 Qershor 2013.

View Users: View Users
 1. M3FAT1 الله

  Anëtarësuar:
  24 Mars 2013
  Postimet:
  1,580
  Pëlqime të marrura:
  0
  Pershendetje !

  Shum Persona Ne ESK Kane Hap TOPIC Te Subforumi -KERKO NDIME- Per Probleme Te Ndryshme Dhe Zgjidhja E Tyre Kane Qene UPDATE DRIVERS !!!

  Ndiceni Kete TUTORIAL Dhe Nuk Do Keni Me PROBLEME Me Driverat !!!

  Se Pare Downlodojme Kete Free Program !

  Code:
  http://drivereasy.com/scannow
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Dhe I Merrni Driverat 100% FREE !

  +1 Thanks !!!
   
 2. MrSuicide

  MrSuicide Gjeneral

  Anëtarësuar:
  25 Gusht 2011
  Postimet:
  601
  Pëlqime të marrura:
  0
 3. lr3_

  lr3_ Reshter

  Anëtarësuar:
  12 Dhjetor 2012
  Postimet:
  66
  Pëlqime të marrura:
  0
 4. Red0n1

  Red0n1 Tetar

  Anëtarësuar:
  22 Dhjetor 2014
  Postimet:
  58
  Pëlqime të marrura:
  4
  o fati a bon ky program pa e instalu driverin e internetit
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]