1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Rregullat & Info

Tema tek 'Info rreth ekipeve' e hapur nga LongHorn, 24 Maj 2012.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
View Users: View Users
 1. LongHorn

  LongHorn The Chief
  Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  8,342
  Pëlqime të marrura:
  57
  [info]Ky Subforum eshte hap qe secili lider apo antar i Clan te postoj Clan e vet dhe te jap informacione rreth clan te vet poashtu ne rast se do ket ndryshime te behet update Topic ky subforum eshte i nevojshem sepse mund te dijim saksisht numrin e clan ne kosove dhe tpakten te kemi disa info rreth CS CLAN[/info]

  Rregullat

  1. Lideri apo Antar i Clan ka drejt te hap Topic per Clan e tij
  2. Info te jet te mjaftushme per secilin Topic qe hapet (Si ne Shembull qe eshte)
  3. Autori i Topic ka drejt qe Topic te len hapur apo deshiron te mbaj Lock (mjafton te dergosh PM - Admin ose SuperMod per Lock & Unlock)
  4. User nuk ka drejt qe te bojn Chat ne Topic e Clan veq ne rast se kan ndonji pyetje apo Informacion
  5. Drejt per paraqitjen e Clan kan te gjith amo te paten te jan Serioze dmth qe mirren me Turnire LAN apo Online
  6. Ne rast se topic nuk eshte i hapur si dueht me info si ne shembull Staff ka drejt qe te mbyll at topic dhe te bart ne recycle bin
  7. Drejt per Hapje te topic ose Update te Topic kan user (fans) ne rast se Lider i clanit apo antar i clanit i jap drejten per menagjim (dmth te beje Update Topic)
  8. Update qe bohen duhen patjeter te bohen ne Faqe e par te topic

  [info]Ne Postin 2 (me posht) e keni Shembullin se si te japen info dhe te hapni Topic rreth Clan tuaj[/info]

  [kujdes]Ne Rast se nuk i rrespektoni njeren prej rregullave topic juaj do te mbyllet dhe bartet ne recycle bin nga staff[/kujdes]

  Regards
  LongHorn
   
 2. LongHorn

  LongHorn The Chief
  Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  8,342
  Pëlqime të marrura:
  57
  [info]Shembulli si te postohet Topic dhe te japen Info rreth Clan tuaj[/info]

  [​IMG]

  Emri TEAM: ESK TEAM
  Player: Uran "LongHorn" Rogova
  Player: Emrin "Nick" Mbiemri
  Player: Emrin "Nick" Mbiemri
  Player: Emrin "Nick" Mbiemri
  Player: Emrin "Nick" Mbiemri
  Web Page ose Facebook: http://www.esportskosova.com


  Player Info
  Foto Linku: (Nuk eshte e detyrushme)
  Name: Uran "LongHorn" Rogova
  Mosha: 25
  Qyteti: Gjakove
  Mouse: Genius
  Mousepad: Thjesht
  Headset: Thjeshta
  Keyboard: Delux
  Config: (Link i Config per Download)
  Demo: (Link e Demo apo Video Personale)
  Facebook ose e-Mail: <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> (nuk eshte e detyrushme)

  Player Info
  Foto Linku: (Nuk eshte e detyrushme)
  Name: Emrin "Nick" Mbiemri
  Mosha: 20
  Qyteti: Prishtine
  Mouse: SteelSeries Kinzu
  Mousepad: SteelSeries Qck+ Heavy
  Headset: SteelSeries 7H USB
  Keyboard: SteelSeries 6G/v2
  Config: (Link i Config per Download)
  Demo: (Link e Demos apo Videos)
  Facebook ose e-Mail: <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->

  Player Info
  Foto Linku: (Nuk eshte e detyrushme)
  Name: Emrin "Nick" Mbiemri
  Mosha: 20
  Qyteti: Prishtine
  Mouse: SteelSeries Kinzu
  Mousepad: SteelSeries Qck+ Heavy
  Headset: SteelSeries 7H USB
  Keyboard: SteelSeries 6G/v2
  Config: (Link i Config per Download)
  Demo: (Link e Demos apo Videos)
  Facebook ose e-Mail: <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->

  Player Info
  Foto Linku: (Nuk eshte e detyrushme)
  Name: Emrin "Nick" Mbiemri
  Mosha: 20
  Qyteti: Prishtine
  Mouse: SteelSeries Kinzu
  Mousepad: SteelSeries Qck+ Heavy
  Headset: SteelSeries 7H USB
  Keyboard: SteelSeries 6G/v2
  Config: (Link i Config per Download)
  Demo: (Link e Demos apo Videos)
  Facebook ose e-Mail: <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->

  Player Info
  Foto Linku: (Nuk eshte e detyrushme)
  Name: Emrin "Nick" Mbiemri
  Mosha: 20
  Qyteti: Prishtine
  Mouse: SteelSeries Kinzu
  Mousepad: SteelSeries Qck+ Heavy
  Headset: SteelSeries 7H USB
  Keyboard: SteelSeries 6G/v2
  Config: (Link i Config per Download)
  Demo: (Link e Demos apo Videos)
  Facebook ose e-Mail: <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->


  Video Channel:http://www.youtube.com/user/esportskosova
  Foto: http://www.flickr.com/groups/esportskosova/
  Sponzor: eSportsKosova
  Internet: ESK Internet Caffe (ne qofse keni nje internet caffe ku luani vazhdimisht apo beni ushtrime)
  Pjesmarrja: ESK Winter Tournament, ESK Tournament Online etj etj.....
  Fitues: SGC Winter Tournament


  Info Team: Grupi eshte Formuar nga vitin 2005 incativen per themelimin e grupit murr "Nick1" , "Nick2" kemi marr pjes ne turnira Lan dhe Online etj etj (Disa Info Rreth Grupin)
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]