1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Rikthehet ESK Online

Tema tek 'Të rejat & Info' e hapur nga LongHorn, 12 Tetor 2016.

View Users: View Users
 1. LongHorn

  LongHorn The Chief
  Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  8,342
  Pëlqime të marrura:
  57
  Pershendetje pas nje periudhe jemi kthyer online prap me nje platform krejsishte te re Xenforo, kjo eshte nje platform shum e mir e cila po perdoret me te madhe, nuk po ju trregoj te gjitha detaje e kesaj platforme po ju lo juve qe te shikoni, sa i perket gradave dhe temave permomentin jan ato qe kan qen me kalimin e kohes do te ndryshojim shum gjera bashk.

  JU DESHIROJM MIRESEARDHJE
  [​IMG]
   
  #1 LongHorn, 12 Tetor 2016
  Last edited: 12 Tetor 2016
  Crouching #., insingi, roxxanne. dhe 6 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. BR3ACKER

  BR3ACKER ARDITKRASNIQI.net
  Staff Member Administrator

  Anëtarësuar:
  31 Janar 2011
  Postimet:
  8,084
  Pëlqime të marrura:
  59
  Pershendetje LongHorn,
  Pik se pari faleminderit per forumin
  kur e kam kqyr ne facebook pa hiri mka dal posti i eSK e pash qe u koka kthy
  e perbes qdo dit hijsha e shkruja eSportsKosova veq me kqyr a u hap. se perbes nuk u rrike pa eSK

  Faleminderit je maj forti.
   
 3. roxxanne.

  roxxanne. JasinGraphic
  Designer

  Anëtarësuar:
  8 Shkurt 2012
  Postimet:
  1,987
  Pëlqime të marrura:
  5
  Faleminderit per forumin, na ka mungu teper tybe, mire qe u hap shpresoj tvazhdojm qysh jemi kan gjith ! :)
   
 4. Kony

  Kony Moderator
  Moderator

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2012
  Postimet:
  2,109
  Pëlqime të marrura:
  1
  Veq perpara
   
 5. Hellow

  Hellow Fillestar

  Anëtarësuar:
  12 Tetor 2016
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Prsh. Nese muj me ju pyet diqka?

  I ka qe disa vite qe pordori lojen pes 6 sigurisht me update, tash veq kan fillu me dal updatet mat reja 2016-17. Kohve te fundit po ka munges te serverve online kshtu qe po duhet me lujt veq offline.
  Krejt qka po du me thon osht qe si forum a ka mundsi me hap server edhe me formu naj lige me lujt pes 6, qe njehkosisht osht loja ma e mire futbolli ne pc kjo e deshmon interesimin e krijusve qe 12 vite gati gjithmone cdo sezon me update .
  Ne vitin 2013-14 dhe 2014-15 ka pas update apo patch shqiptare me ekipe edhe shqiptare amo skan punu ma ne ate drejtim.
  Flm.
   
 6. b|g bo0s|

  b|g bo0s| Support
  Support

  Anëtarësuar:
  28 Qershor 2012
  Postimet:
  1,296
  Pëlqime të marrura:
  1
  Hajde perhajr , u rikthy .Faleminderit Long i madh je <3
   
 7. withstyle

  withstyle Tuesday
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  11 Korrik 2010
  Postimet:
  5,501
  Pëlqime të marrura:
  0
  Perhajr na koft njerez, tashme vec i pasna bere 6 vite ne eSK, vetem suksese ma tutje edhe mos u ndalshim.
   
 8. dennzitO

  dennzitO Gjeneral

  Anëtarësuar:
  9 Korrik 2014
  Postimet:
  682
  Pëlqime të marrura:
  0
  Hajde man fund shyqyr :)
   
 9. twix

  twix Leitenant

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  368
  Pëlqime të marrura:
  0
  ktu prej dites pare te forumit
   
 10. stronk

  stronk Moviemaker
  Moviemaker

  Anëtarësuar:
  13 Qershor 2013
  Postimet:
  546
  Pëlqime të marrura:
  1
  Veq perpara ishalla me sukses si gjithmon
   
 11. Dinnii

  Dinnii Legend

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2013
  Postimet:
  2,100
  Pëlqime të marrura:
  1
  Faleminderit qe e kthyt eSK prap se tybe su rrike pa eSK.

  Faleminderit edhe 1 her.
   
 12. Rron Jahiri

  Rron Jahiri Moderator
  Moderator

  Anëtarësuar:
  18 Tetor 2012
  Postimet:
  4,270
  Pëlqime të marrura:
  0
  kthejav mesazhat o long :p
  btw najs forumi koka bo hehe
   
 13. Cyanide.

  Cyanide. Zyber Emini
  Moderator

  Anëtarësuar:
  14 Shtator 2010
  Postimet:
  1,790
  Pëlqime të marrura:
  2
  komenton rron jahiri.... ikin 1/2-ta e antareve.
   
 14. daNz:)

  daNz:) Legend

  Anëtarësuar:
  16 Shtator 2013
  Postimet:
  2,161
  Pëlqime të marrura:
  0
  shum najs uran veq vazhdoni
   
 15. hackerial78

  hackerial78 Kapiten

  Anëtarësuar:
  27 Shkurt 2016
  Postimet:
  170
  Pëlqime të marrura:
  11
  Shum Fort Ky Forum Veq NeXT su nejke pa hi pak n'esk se ktu shum mir qe u qel ky forum qe mi ndihmu njani tjetrit ETJ.!!! LonG Ma i forti je
   
 16. ArberVR

  ArberVR Leitenant

  Anëtarësuar:
  12 Mars 2011
  Postimet:
  438
  Pëlqime të marrura:
  1
  Pershendetje @LongHorn ; se pari suksese me forumin, dhe ke zgjedhur nje nga platformat me te sukseshme per forum, por doja te pyesja diqka, se perse ishte offline forumi, dhe domain esports.al nuk eshte funksional, ndonje problem me host, apo nuk keni pas kohe me u marr me forum?
   
 17. iceboy

  iceboy Chicago Boss
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  15 Qershor 2010
  Postimet:
  7,118
  Pëlqime të marrura:
  2
  hajde mer perhajr :p
   
 18. Str1k3

  Str1k3 Reshter

  Anëtarësuar:
  18 Nëntor 2016
  Postimet:
  69
  Pëlqime të marrura:
  6
  Forumi Me i Mir She Shqiperi kosov maqedoni qe kam paaa
   
 19. f0LLeRaUAG

  f0LLeRaUAG Toger

  Anëtarësuar:
  26 Dhjetor 2012
  Postimet:
  116
  Pëlqime të marrura:
  0
  Forumi ma i mir per komunitetin shqiptar nice :D
   
 20. bek=D

  bek=D Fillestar

  Anëtarësuar:
  12 Mars 2018
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Veq perpara esk
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]