1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Remake : Deathrun_kosova_orange

Tema tek 'CS - MAP's' e hapur nga Phoenix Al, 5 Shkurt 2015.

View Users: View Users
 1. Phoenix Al

  Phoenix Al Leitenant

  Anëtarësuar:
  14 Nëntor 2013
  Postimet:
  439
  Pëlqime të marrura:
  0
  Pershendetje

  Kete map e kam ber qe 1 muj dhe po ka sukses te mir sepse ka filluar te luhet ne shtete te ndryshme

  [​IMG]

  Kete map e kam ber une esht si deathrun_kosova por esht e edituar pak dhe esht ber nga filllimi jo nga projekti
  dhe ka ngjyr te portokallt

  Link :
  [info]http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/101606/deathrun_kosova_orange.html[/info]

  [info]http://cs-soplica.com/tags/downloads/deathrun_kosova_orange/[/info]

  [info]http://cs.gamebanana.com/maps/184475[/info]


  se shpejti nje map i fort per esportskosova

  Shpresoj tju pelqej
   
 2. Dinnii

  Dinnii Legend

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2013
  Postimet:
  2,100
  Pëlqime të marrura:
  1
  Me pelqeu shum mir po i bojshe mapat Suksese :D
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]