1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Projekti : bb_kosova

Tema tek 'CS - MAP's' e hapur nga Phoenix Al, 31 Dhjetor 2014.

View Users: View Users
 1. Phoenix Al

  Phoenix Al Leitenant

  Anëtarësuar:
  14 Nëntor 2013
  Postimet:
  439
  Pëlqime të marrura:
  0
  Pershendetje

  Vendosa me bo 1 projekt per vitin 2015 per lojtaret bb
  Projektin e kom fillu qe sonte emri mapit osht : bb_kosova
  Masi te kry projektin do e editoj ket tem do qes demo tmapit
  dhe disa foto tjera
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]