1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Prejardhja juaj sipas formes te kembes !

Tema tek 'Diskutime për gjërat edukative' e hapur nga chAmmpzz.~, 13 Prill 2012.

View Users: View Users
 1. chAmmpzz.~

  chAmmpzz.~ Legend

  Anëtarësuar:
  8 Gusht 2011
  Postimet:
  1,286
  Pëlqime të marrura:
  0
  Eshte vene re sipas 1 studimi nga shkencaret amerikane dhe kane nxjerre 1 konkluzion te mahnitshem ! E pra eshte prejardhja e 1 individi nga cili qyteterim : Egjiptian , Grek apo Romak ! Keto 3 qyteterime jane percaktuar sipas formes te kembes e cila eshte e dhene ne kete foto
  [​IMG]. Shikoni dhe ju kemben tuaj dhe mesoni se nga cili qyteterim e keni prejardhjen !
   
 2. grandde

  grandde Legend

  Anëtarësuar:
  5 Qershor 2011
  Postimet:
  2,600
  Pëlqime të marrura:
  0
  roman po del ;p !
   
 3. V3ON

  V3ON Legend

  Anëtarësuar:
  12 Shkurt 2012
  Postimet:
  1,168
  Pëlqime të marrura:
  0
 4. eSK heNd

  eSK heNd Leitenant

  Anëtarësuar:
  7 Shkurt 2012
  Postimet:
  464
  Pëlqime të marrura:
  0
  shumica ROMAN Del :p
  roman.
   
 5. purge

  purge Legend

  Anëtarësuar:
  9 Korrik 2010
  Postimet:
  2,249
  Pëlqime të marrura:
  0
  Greek kurr jo FUCK GRECIA (N) , SHQIPE 4 LLAJF !
   
 6. abiz

  abiz Pro Gamer
  Pro Gamer

  Anëtarësuar:
  1 Tetor 2010
  Postimet:
  1,002
  Pëlqime të marrura:
  0
  mu egjiptian walla :D
   
 7. Doni . - . D

  Doni . - . D Gjeneral

  Anëtarësuar:
  14 Qershor 2010
  Postimet:
  582
  Pëlqime të marrura:
  0
  wtf ! EGJIPTIAN :O.
   
 8. Obsession

  Obsession Legend

  Anëtarësuar:
  5 Janar 2011
  Postimet:
  4,433
  Pëlqime të marrura:
  0
 9. BAAM

  BAAM Legend

  Anëtarësuar:
  22 Shtator 2010
  Postimet:
  3,112
  Pëlqime të marrura:
  0
 10. kn1ght.x

  kn1ght.x Super Moderator
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  22 Tetor 2010
  Postimet:
  2,991
  Pëlqime të marrura:
  2
 11. destro

  destro V.I.P
  V.I.P

  Anëtarësuar:
  5 Prill 2011
  Postimet:
  2,194
  Pëlqime të marrura:
  0
  Albanian :)
   
 12. Leonard.

  Leonard. Legend

  Anëtarësuar:
  31 Janar 2011
  Postimet:
  1,000
  Pëlqime të marrura:
  0
 13. gambler

  gambler Hero

  Anëtarësuar:
  13 Qershor 2010
  Postimet:
  734
  Pëlqime të marrura:
  0
  me te djathten GREK
  me te majten egjiptian
   
 14. ArberVR

  ArberVR Leitenant

  Anëtarësuar:
  12 Mars 2011
  Postimet:
  438
  Pëlqime të marrura:
  1
  Roman, pom del :)
   
 15. CASPARONE

  CASPARONE Legend

  Anëtarësuar:
  30 Qershor 2010
  Postimet:
  1,281
  Pëlqime të marrura:
  0
  kush e ka gishtin e 2 mat madh se tparin e synon gruja pra kush e ka grece let ruhet prej grus.
   
 16. withstyle

  withstyle Tuesday
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  11 Korrik 2010
  Postimet:
  5,501
  Pëlqime të marrura:
  0
 17. ramadan:P

  ramadan:P Leitenant

  Anëtarësuar:
  14 Qershor 2012
  Postimet:
  397
  Pëlqime të marrura:
  0
  Shqiptar :)

  hjg, Roman
   
 18. MaTr1X

  MaTr1X Gjeneral

  Anëtarësuar:
  17 Mars 2011
  Postimet:
  524
  Pëlqime të marrura:
  0
  OMG in gjithqka Besojn Njerzit :)
   
 19. H4H4~

  H4H4~ Legend

  Anëtarësuar:
  19 Shkurt 2011
  Postimet:
  1,553
  Pëlqime të marrura:
  0
  qija ropt ktyne, SHQIPE 4 EVER
   
 20. JeeT Baba.

  JeeT Baba. Hero

  Anëtarësuar:
  2 Gusht 2011
  Postimet:
  813
  Pëlqime të marrura:
  0
  Asnjona hiq .As Romak As Egjiptian SHQIPTAR.
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]