1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

New KPS GameMenu - CW & Public

Tema tek 'Download Center' e hapur nga RaskeN, 18 Gusht 2011.

View Users: View Users
 1. RaskeN

  RaskeN Legend

  Anëtarësuar:
  9 Prill 2011
  Postimet:
  1,778
  Pëlqime të marrura:
  0
  Djem.. Masi qe u mshelet serverat 82... vendosa me ba 1 GameMenu per juve me 2 serverat: Kosova Public & ClanWar
  Qe linku: Kliko Këtu
  Ju mas parri e merrni,shkarkoni dhe ekstraktoni at file edhe e shtini ne :
  My Computer
  C:
  Program Files
  Counter-Strike 1.6 eSK ose LH 2011
  cstrike
  resource
  edhe e keni nje file me emrin GameMenu,e fshihni,dhe e shtini kta qe jav kam jep juve ;) ! Dhe tanaj e qelni cs dhe ka me ju ba.. Nese e keni cs-n lshut mshelne edhe qelne apet per me ju ba..


  [info]Osht e testume prej meje,100 % bon mire provova me hi ne to edhe bojke mire edhe emri mire o.[/info]
  [kujdes]Mos ma fshihni ! Demo smujta me ba.. nese mundet najkush prej juve nese keni koh me ma jep mu <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> edhe e shti se une smuj se se kam tastaturen full se ne llaptop rri ![/kujdes]
   
 2. PAiN.

  PAiN. Legend

  Anëtarësuar:
  4 Prill 2011
  Postimet:
  3,584
  Pëlqime të marrura:
  0
  Re: New KPS GameMenu

  FOTO BILI QIT :p
  nejse GOOD JOB
   
 3. Smoke

  Smoke Tetar

  Anëtarësuar:
  11 Gusht 2011
  Postimet:
  45
  Pëlqime të marrura:
  0
  Qit naj Screenshot o man, nashta si pelqejn naj kuj..
   
 4. withstyle

  withstyle Tuesday
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  11 Korrik 2010
  Postimet:
  5,501
  Pëlqime të marrura:
  0
  RaskeN je gut o vlla,si dihet nashta edhe do dite qelen srv sosht dasht mu mundu :p
   
 5. Joshi

  Joshi Legend

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  1,250
  Pëlqime të marrura:
  0
  Brravo Heren Tjeter mes u ngut un i morra i provova sishin tkqija :)
   
 6. RaskeN

  RaskeN Legend

  Anëtarësuar:
  9 Prill 2011
  Postimet:
  1,778
  Pëlqime të marrura:
  0
  Flm te gjithve ! Harrova me ju than qe se kam tastaturen full se ne llaptop rri gjith :| ! E smuj as screenshot e edhe ne vista jom sme len me ba foto ne cs e as video ne cs :| ! Nese kish mujt najkush me marr me ba foton tanaj une vet e prej e boj mire edhe e boj edit edhe e qes e nese keni naj grad si mod smod .. mundeni me ba vet edit.. nese doni me ma qu mu me ba edit me shti qomani ktu ! <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
  Edhe ska lidhje a jom gut a qa qitash per qitash as 1 GameMenu sosht per qata 2 servera edhe thash me ba sjom gut hiq edhe mire u ba qe e kam ba se qe qelen apet tanaj e boj apet so shum zor per 5 min e boj me ip e me krejt emrat.. PS: Smundeni tanaj nese qelen me perdor ata qe e ka qit LongHorn se ajo osht me ip te vjetra e nese qelen apet nashta me ip tjera qelen..
   
 7. Obsession

  Obsession Legend

  Anëtarësuar:
  5 Janar 2011
  Postimet:
  4,433
  Pëlqime të marrura:
  0
  flm rasken e morra 100% edhe mue mboni :D thnxx bro shummm se veq KPS po i dojm :D
   
 8. RaskeN

  RaskeN Legend

  Anëtarësuar:
  9 Prill 2011
  Postimet:
  1,778
  Pëlqime të marrura:
  0
  sps,veq per kps e bana kit sen se kisha pritu me ba gamemenu edhe m euploadu e me postu e krejt :p
   
 9. LoteXxX

  LoteXxX Legend

  Anëtarësuar:
  19 Prill 2011
  Postimet:
  1,376
  Pëlqime të marrura:
  0
  thanks shum :d.
   
 10. N!ghtWarrior.!

  Anëtarësuar:
  7 Prill 2011
  Postimet:
  1,214
  Pëlqime të marrura:
  0
 11. BLOCKER-.-

  BLOCKER-.- Nëntoger

  Anëtarësuar:
  17 Shtator 2011
  Postimet:
  97
  Pëlqime të marrura:
  0
  Good Job. Kto pun tmira jan me kto gamemenu Veq Neexxt.
   
 12. TCO,

  TCO, Guest

 13. daansalihu

  daansalihu Legend

  Anëtarësuar:
  19 Qershor 2011
  Postimet:
  1,541
  Pëlqime të marrura:
  0
  GoodJob vlla ...
   
 14. betim

  betim Tetar

  Anëtarësuar:
  7 Nëntor 2010
  Postimet:
  46
  Pëlqime të marrura:
  0
  bravo breh RaskeN:) bro
   
 15. bLadde;

  bLadde; Major

  Anëtarësuar:
  10 Shtator 2011
  Postimet:
  347
  Pëlqime të marrura:
  0
  thanks braq
   
 16. leOsss.)))))

  leOsss.))))) Tetar

  Anëtarësuar:
  29 Nëntor 2011
  Postimet:
  51
  Pëlqime të marrura:
  0
  tmira ishin sishin edhe tkqija
   
 17. wam

  wam Gjeneral

  Anëtarësuar:
  12 Shtator 2010
  Postimet:
  586
  Pëlqime të marrura:
  0
  100% se ke prOvu veq me ba post ;)
   
 18. JeeT Baba.

  JeeT Baba. Hero

  Anëtarësuar:
  2 Gusht 2011
  Postimet:
  813
  Pëlqime të marrura:
  0
  hahahahah e more noob se ti e ki provu fort edhe ti edhe une veq per ka 1 post qetu po postojm :):)
   
 19. BimBimmasd

  BimBimmasd Tetar

  Anëtarësuar:
  31 Maj 2012
  Postimet:
  53
  Pëlqime të marrura:
  0

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]