1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

MYSTiC

Tema tek 'Info rreth ekipeve' e hapur nga abiz, 24 Maj 2012.

View Users: View Users
 1. Islam Vdiu

  Islam Vdiu Antarë

  Anëtarësuar:
  31 Korrik 2014
  Postimet:
  14
  Pëlqime të marrura:
  0
  a po doni naj loj me klanin qe sapo e kom formu dhe po kam qef me lujt me juve team`s dragon
   
 2. P5-maniac

  P5-maniac Major

  Anëtarësuar:
  26 Prill 2013
  Postimet:
  267
  Pëlqime të marrura:
  0
  mat fortit hehe
   
 3. VETRO

  VETRO Legend

  Anëtarësuar:
  23 Prill 2012
  Postimet:
  1,075
  Pëlqime të marrura:
  0
  Hej mat mdhejt e vendit suksese
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]