1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Minecraft free

Tema tek 'Lojërat për PC' e hapur nga bajraktar, 9 Shkurt 2016.

View Users: View Users
 1. bajraktar

  bajraktar Fillestar

  Anëtarësuar:
  3 Shkurt 2016
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Ne fillim duhet te shikoni tek control panel qe te shihni a e keni javen
  Nqs nuk e keni ja ku keni linkun : https://www.java.com/en/download/

  Tani do shkoni tek oceanofgames.com dhe do kerkoni per minecraft
  Shkarkojeni lojen dhe instalojeni
  Pastaj mund te filloni te luani me te

  Per me shume mund te shikoni dhe tutorialin : https://www.youtube.com/watch?v=pjVTS77_3zc
   
 2. Faton Ibrahimi

  Faton Ibrahimi Fillestar

  Anëtarësuar:
  11 Janar 2017
  Postimet:
  2
  Pëlqime të marrura:
  0
  pse se qite o burr direkt Link pha -_-
   
 3. asdinatori12

  asdinatori12 Antarë

  Anëtarësuar:
  5 Korrik 2017
  Postimet:
  12
  Pëlqime të marrura:
  1

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]