1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Map Premium : de_kps2015

Tema tek 'CS - MAP's' e hapur nga Phoenix Al, 5 Shkurt 2015.

View Users: View Users
 1. Phoenix Al

  Phoenix Al Leitenant

  Anëtarësuar:
  14 Nëntor 2013
  Postimet:
  439
  Pëlqime të marrura:
  0
  Pershendetje

  Ky map esht ber nga une kam 4 muaj qe punoj ne kete map ky map esht ber nga pjes te de_dust2 pra jan marr pjeset e de_dust2 dhe e kam formuar kete map disa info per mapin

  Size : 2.5 mb
  Model : de_dust2
  Texture : macman
  Builder : pingzz (Phoenix Al)
  Slots : 32 16 / 16
  Bombsites : 2 A / B
  Project : ka filluar ne 2014 dhe ka perfunduar ne 2015

  Shpresoj qe ky map te ket sukses faleminderit gjithve nese ju pelqen
  Loj te kendshme ne mapat e mij

  Disa foto :

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]  Link per shkarkim :
  [info]http://cs.gamebanana.com/maps/184589[/info]  [kujdes]All Rights Are Reserved[/kujdes]
   
 2. wicKed

  wicKed Toger

  Anëtarësuar:
  16 Qershor 2010
  Postimet:
  116
  Pëlqime të marrura:
  0
  Bravo bre shum i mir , suksese shpresoj se vashdon me cs:go
   
 3. Phoenix Al

  Phoenix Al Leitenant

  Anëtarësuar:
  14 Nëntor 2013
  Postimet:
  439
  Pëlqime të marrura:
  0
  Pershendejte

  Faleminderit shum , nmendje e kom mja nis edhe pak :) me cs go
   
 4. CriiTyzZ.

  CriiTyzZ. Tetar

  Anëtarësuar:
  30 Janar 2015
  Postimet:
  48
  Pëlqime të marrura:
  0
  A ka mundsi linkin e programit qi I krijon mapat ??
   
 5. Phoenix Al

  Phoenix Al Leitenant

  Anëtarësuar:
  14 Nëntor 2013
  Postimet:
  439
  Pëlqime të marrura:
  0
  Kerko nyoutube how to setup valve hammer editor edhe te tregon aty qysh me instalu e krejt
   
 6. Spyroxxone

  Spyroxxone Kapiten

  Anëtarësuar:
  5 Mars 2015
  Postimet:
  158
  Pëlqime të marrura:
  0
  mapi shum i madh edhe qato pershkrime kishe bo mir mi hek si dikush per qata si marin :p , suksese..
   
 7. Phoenix Al

  Phoenix Al Leitenant

  Anëtarësuar:
  14 Nëntor 2013
  Postimet:
  439
  Pëlqime të marrura:
  0
  Mapi osht i madh se duhet me nxon ma shum lojtar kur osht 32/32 serveri doket i vogel :p
   
 8. LongHorn

  LongHorn The Chief
  Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  8,342
  Pëlqime të marrura:
  57
  map e mir koka a eshte e testuar me UCP kjo map
   
 9. Andi18

  Andi18 Fillestar

  Anëtarësuar:
  23 Prill 2015
  Postimet:
  2
  Pëlqime të marrura:
  0
  Po esht e testuar 100 % e kom testu une dhe suksesi saj dihet

  Screenshot
  [​IMG]
   
 10. Phoenix Al

  Phoenix Al Leitenant

  Anëtarësuar:
  14 Nëntor 2013
  Postimet:
  439
  Pëlqime të marrura:
  0
  Po esht e testume e kom pas nserw tem
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]