1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Map: hns_floppytown [Eduart96]

Tema tek 'CS - MAP's' e hapur nga Eduart96, 30 Korrik 2014.

View Users: View Users
 1. Eduart96

  Eduart96 Nëntoger

  Anëtarësuar:
  29 Korrik 2014
  Postimet:
  75
  Pëlqime të marrura:
  0
 2. ̶H̶e̶n̶t̶a̶i̶

  Support

  Anëtarësuar:
  11 Nëntor 2012
  Postimet:
  1,644
  Pëlqime të marrura:
  0
  para 4 vjete jom kon hns king ska pas kush qe mka mujt
   
 3. Eduart96

  Eduart96 Nëntoger

  Anëtarësuar:
  29 Korrik 2014
  Postimet:
  75
  Pëlqime të marrura:
  0
  @̶H̶e̶n̶t̶a̶i̶ HNS është një ndër mod-sat që më pëlqen më shumë në CS. U bo gati 1 vit e gjysëm që luaj HNS dhe prap mendoj se është një ndër më të bukurat :) .....Më vjen mir kur dëgjoj se ka edhe të tjer dmth Shqiptar që luajn HNS pasi nuk është shumë e njohur nga ne!
   
 4. Phoenix Al

  Phoenix Al Leitenant

  Anëtarësuar:
  14 Nëntor 2013
  Postimet:
  439
  Pëlqime të marrura:
  0
  ah shum e kom lujt kete map kom lyp addonsa me qel 1 serw ksi po skam gjet veq spanjollisht
   
 5. Eduart96

  Eduart96 Nëntoger

  Anëtarësuar:
  29 Korrik 2014
  Postimet:
  75
  Pëlqime të marrura:
  0
  Mund ti krijoje vet addons-at sic i kam krijuar une edhe kam hapur server H'N'S :)
   
 6. CriiTyzZ.

  CriiTyzZ. Tetar

  Anëtarësuar:
  30 Janar 2015
  Postimet:
  48
  Pëlqime të marrura:
  0
  Me qka krijon map a mundesh linkun ta downloadoj programin ??
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]