1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Map : de_dustks [ Mapi i par shqipetar ]

Tema tek 'CS - MAP's' e hapur nga Phoenix Al, 30 Dhjetor 2014.

View Users: View Users
 1. Phoenix Al

  Phoenix Al Leitenant

  Anëtarësuar:
  14 Nëntor 2013
  Postimet:
  439
  Pëlqime të marrura:
  0
  Pershendetje 
  Kam ca muaj qe jam duke e projektuar kete map se bashku me Wicked siq e njihni te gjith 
  un e kam projektuar mapin ndersa ai e ka ndrequr qiellin dhe disa gjera  
  Mapi esht dust Emri : de_dustks 
  Link per downladim : https://www.sendspace.com/file/n3s7f5 
  Ju kisha lut me shprenda kete map ka te muni une jam duke  e shprendar 
  ne : Gamebanana , Maps-cs , esk , blackhat etj.... 
  Foto : [​IMG]
  [​IMG]
  Dhe bombsite A 
  [​IMG]
  [​IMG]
  Shpresoj tju pelqej 
  Shprendajeni vllazen 
   
 2. Phoenix Al

  Phoenix Al Leitenant

  Anëtarësuar:
  14 Nëntor 2013
  Postimet:
  439
  Pëlqime të marrura:
  0
  Pershendetje

  Kisha pas deshir nga staffi me shly ket tem krejt
  sepse mapi ka bug shum bllokon nuk ,muneni me lujt nket map jom tu e perpunu shum shpejt keni me pas pa bug edhe besoj se muneni me lujt masanej

  gjith tmirat
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]