1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjitruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Shes ..:: LS Public Server ::..#1

Tema tek 'Serverët online' e hapur nga lantimilan, 26 Tetor 2017.

View Users: View Users
 1. lantimilan

  lantimilan Nëntoger

  Anëtarësuar:
  26 Korrik 2014
  Postimet:
  87
  Pëlqime të marrura:
  3
  Moda: Public/Classic (New Plugin,New effect)
  My Ad-dons: LS 2018 - Full AntiCheat (AimBlocker,Whblocker,SpeedHack Blocker)
  Emri serverit: ..:: LS Public Server ::..#1
  IP Serverit: 181.215.43.32:27022
  Max player: 32 + ReUnion
  Hosted:
  www.kgb-hosting.ro
  GameTracker link: https://www.gametracker.com/server_info/181.215.43.32:27022/
  Owners:
  c0d3 & Mr.I
  Shtese: Me duhen admina me ekspirienc edhe qe jane te moshes +18 dhe qe jane aktiv mbi 6 ore ne dite
   
  frenk pëlqen postimin.
 2. frenk

  frenk Fillestar

  Anëtarësuar:
  28 Tetor 2017
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Sa e ka cmimin ?
   
 3. lantimilan

  lantimilan Nëntoger

  Anëtarësuar:
  26 Korrik 2014
  Postimet:
  87
  Pëlqime të marrura:
  3
  Nuk eshte nshitje
   
 4. Amir Mustafa

  Amir Mustafa Ushtar

  Anëtarësuar:
  22 Qershor 2017
  Postimet:
  26
  Pëlqime të marrura:
  0
  upload_2017-11-3_13-48-54.png
   
 5. lantimilan

  lantimilan Nëntoger

  Anëtarësuar:
  26 Korrik 2014
  Postimet:
  87
  Pëlqime të marrura:
  3

  Attached Files:

 6. Amir Mustafa

  Amir Mustafa Ushtar

  Anëtarësuar:
  22 Qershor 2017
  Postimet:
  26
  Pëlqime të marrura:
  0
  sdi une aty shes pe qet :3
   
 7. lantimilan

  lantimilan Nëntoger

  Anëtarësuar:
  26 Korrik 2014
  Postimet:
  87
  Pëlqime të marrura:
  3
  Nashta e ki gjuhen serbe ose nuk sheh mire
   
 8. Amir Mustafa

  Amir Mustafa Ushtar

  Anëtarësuar:
  22 Qershor 2017
  Postimet:
  26
  Pëlqime të marrura:
  0
  un T! Q! R()PT A MORRE VESH ;)
   

Shpërndaje faqen