1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

League of Legends TEAM VS TEAM

Tema tek 'League of Legends' e hapur nga leoB, 25 Tetor 2016.

View Users: View Users
 1. leoB

  leoB Hero

  Anëtarësuar:
  22 Janar 2012
  Postimet:
  846
  Pëlqime të marrura:
  0
  [​IMG]

  Pershendetje Djem
  Tasht ka me kriju ni teamspeak 3 ose qofse ka ESK do ta hapim ni chanal vetem per League of Legends
  qe gjdo te shtunen prej ores 18:00 deri ora 00:00 do te ket Ndeshje 5vs5....
  [​IMG]


  RREGULLAT SI TE MERRNI PJES

  1. EKIPET PATJETER DUHET TE KEN NJE EMER CLANI P.SH eSportsKosova (emri i userit)
  2. FYERJET SHARJET NUK LEJOHEN DENOHEN NGA ESPORTSKOVA
  3. VETEM LIDERET E GRUPEVE KAN DREJT ME REZERVU P.SH EKIPI I eSportsKosova VS Metro ORA 20:00 BO1(1LOJ) - BO2(2LOJ) -BO3(3LOJ) lideret mirren vesh dhe ja fillojn
  4. GJITHASHTU DO TE KET DHE VIDEO NDONJE pentakill VIDEOT ëSHT BUKUR TI RUASH QE DO TE POSTOHEN OSE NDONJE TAKTIK
  5. EKIPET ME TE MIRA DO TA KEN TITULLIN E VEQANT
  6. KETU POSTOJN LIDERET DHE MIRREN VESH PER LOJEN DHE ORARIN (NJERI LIDER KRIJON I TREGON LIDERIT TJETER DHE HYJN NE LOJ)
  GJITHASHTU DO TE KET SPEKTATOR KUSH DESHIRON TI SHIKOJ...[​IMG]
  Kjo ësht per ti bashkuar sa ma shum Shqiptaret dhe te ket Turnira gjithashtu fitimi i eksperiences per këtë Loj te veqant

   
 2. ERDINKNOX

  ERDINKNOX Toger

  Anëtarësuar:
  22 Janar 2014
  Postimet:
  141
  Pëlqime të marrura:
  0

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]