1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

League of Legends [Friendly Matches]

Tema tek 'League of Legends' e hapur nga ThomaZ, 18 Shkurt 2014.

View Users: View Users
 1. ThomaZ

  ThomaZ Major

  Anëtarësuar:
  18 Dhjetor 2011
  Postimet:
  267
  Pëlqime të marrura:
  0
  djem nese doni Friendly Matches tregoni per Daten dhe oren , regjionin , info rreth lojtarve [lvl ose elo]
   
 2. TooN

  TooN Nëntoger

  Anëtarësuar:
  17 Shkurt 2011
  Postimet:
  93
  Pëlqime të marrura:
  0
  Eu West jom une available kur doni. Osht edhe 1 grup ne facebook me plot shqiptar aktiv per kit pun nese doni me mledh hala.
   
 3. ThomaZ

  ThomaZ Major

  Anëtarësuar:
  18 Dhjetor 2011
  Postimet:
  267
  Pëlqime të marrura:
  0
  ik be ti baj bothen me diamonda mos tsho knej art :p
   
 4. TooN

  TooN Nëntoger

  Anëtarësuar:
  17 Shkurt 2011
  Postimet:
  93
  Pëlqime të marrura:
  0
  :(
   
 5. Vayne96

  Vayne96 Fillestar

  Anëtarësuar:
  2 Tetor 2014
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  A po doni 5vs5

  Regjioni : EuWest
  Elo/Lvl : Gold / Silver - 30LVL
  Type : Best Of 3
  Date and Time : Kur doni
   
 6. ThomaZ

  ThomaZ Major

  Anëtarësuar:
  18 Dhjetor 2011
  Postimet:
  267
  Pëlqime të marrura:
  0
  <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.facebook.com/lilzselimi" onclick="window.open(this.href);return false;">www.facebook.com/lilzselimi</a><!-- w -->
  kontaktom folmi ne pm per detaje
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]