1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

league of legends Download/Regjistrohu

Tema tek 'League of Legends' e hapur nga leoB, 27 Dhjetor 2012.

View Users: View Users
 1. leoB

  leoB Hero

  Anëtarësuar:
  22 Janar 2012
  Postimet:
  846
  Pëlqime të marrura:
  0
  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=J0YDlsI6VTg[/youtube]​

  [​IMG]  [info]Per ndonje gje te paqart mund te postoni Ketu[/info]​
  Aty ne video ku e kam ber No ju hini Yes dhe do te mesoni lojen kliko me posht per te par performancat e lojes system req

  Kërkesat e sistemit për League of Legends nuk është finalizuar, as nuk do të finalizohet deri sa ajo është gati për lirimin. Më poshtë është një listë të kërkesave që unë kam përpiluar në bazë të postoni në forume.

  Kjo një minimum rekomanduar. Ajo mund të kandidojë me më pak, por kjo nuk është e këshilluar

  OS
  XP Service Pack 3
  Vista Service Pack 1
  Windows 7

  Kërkesat PC
  2 CPU GHz CPU
  RAM memorie meg 1024
  Hard Drive rreth 1.3 gig e hapësirës hard drive
  Video Card duhet të mbështesë 2.0 Shader Model
  - NVIDIA: GeForce 5 ose më të mirë
  - ATI: çdo 9xxx pas dhe duke mos përfshirë 9.250, çdo Xxxx pas dhe duke përfshirë X300
  - Intel: nuk ka dhënë, në qoftë se ju keni një ide më lejoni të dini
  Kartën e kujtesës video minimale e rekomanduar është 512 meg në këtë moment
  Lidhje interneti të nevojshme në të gjitha kohët aktualisht, Dial-up nuk do të punojë aktualisht

  SLI nuk është aktualisht mbështetet. Disa përdorues kanë pasur asnjë çështje raportuar. Të tjerët kanë raportuar anomali dhe ndonjëherë crashes.

  Crossfire punon, por unë nuk e di nëse ajo është e përkrahur zyrtarisht në këtë kohë. Personalisht kam drejtuar atë dhe nuk kanë pasur probleme.

  përdoruesit e Mac
  Për madje e konsiderojnë bërë këtë makinën tuaj duhet të mbështesë bootcamp. Duke përdorur çdo formë të Virtualization nuk do të funksionojë

  Përdoruesit e Linux
  Janë bërë përpjekje për të marrë atë për të punuar në verë, por unë besoj se kjo aktualisht nuk punojnë për shkak të një problemi me Scroll në njërën prej marrëveshjeve. Në qoftë se kam kuptuar saktë një problem të saj të njohur me verë. Megjithatë unë nuk kam mbajtur deri me të gjitha post kështu që unë rekomandoj që ju bëni disa kërkim brenda forumeve.
   
 2. GAMBINO.

  GAMBINO. Nëntoger

  Anëtarësuar:
  17 Shkurt 2013
  Postimet:
  79
  Pëlqime të marrura:
  0
  sa pata qef po spom bojka :/
  me performancat qi i kom.
   
 3. leoB

  leoB Hero

  Anëtarësuar:
  22 Janar 2012
  Postimet:
  846
  Pëlqime të marrura:
  0
  veq 1grafik tmir te vyn po sdi qa op fikesh per 20ero e 50ero kur trri qaty per cs a naj loj tjter pamje per 1-2 vjet e man ... edhe un qishtu si ti ni koh jom kon po qe ...
   
 4. dA-AiM)

  dA-AiM) Fillestar

  Anëtarësuar:
  6 Maj 2013
  Postimet:
  2
  Pëlqime të marrura:
  0
  512 mb grafik nvidia 1 gb ram edhe fps 2
   
 5. nvm.

  nvm. Antarë

  Anëtarësuar:
  22 Prill 2013
  Postimet:
  6
  Pëlqime të marrura:
  0
  rinor braq ti ja bon low ose hala ma low te video e ki aty kur t hish nloj fps 30-40 e ki pa problem edhe t bon shum mir qishtu luj une edhe ski asni bllokim :)
   
 6. JoanMoni

  JoanMoni Fillestar

  Anëtarësuar:
  31 Mars 2015
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Plz Me Ndihmoni Per League Of Legends : Kam nje problem me Shader Model 2.0 :"make your video card supports Shader Model 2.0 and that is using the drivers fromn manufacturer" plz kush di te me ndihmoje plz :)
   
 7. Fidan

  Fidan Support
  Support

  Anëtarësuar:
  4 Tetor 2013
  Postimet:
  1,591
  Pëlqime të marrura:
  0
  e ki kartelen grafike shum t lodht me m ngu mu se ngarkon pc hiq me ta se as ikonen e LoL sta ban
   
 8. Don Zeka Auditore

  Don Zeka Auditore Fillestar

  Anëtarësuar:
  16 Nëntor 2015
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  nashta semqet problem nqeto performanca. Kartela grafike: Nvidia GeForce GT710M 1GB up to 3GB.
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]