1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

KPS CSGO ADMIN KONKURS

Tema tek 'Counter-Strike GO eSK' e hapur nga iRuLe, 31 Tetor 2016.

View Users: View Users
 1. MonsterAl

  MonsterAl Fillestar

  Anëtarësuar:
  8 Gusht 2017
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Emri : Berat Haxhani
  Vendi:Kosove ,
  Qyteti:Mitrovicë
  Mosha: 25
  STEAM ID : STEAM_0:1:151167349
  Steam CSGO Rank Lem-Suppreme Kom provoj ncs go ma shum se 2 vjet muna me dallu pron edhe qicerin jom investigator n'overwatch qe 1 vjet e gjys i kom shiku 500+ overwatch jom ka luj qe sa dit nserver tjuj definitivisht shum qicera mendova qe muna me ju ndihmu !
   
 2. nitti_nitti94

  nitti_nitti94 Fillestar

  Anëtarësuar:
  14 Gusht 2017
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Emri dhe Mbiemri: Arianit Peci
  Vendi: Kosove
  Qyteti: Mitrovice
  Mosha: 23
  SteamID: STEAM_1:0:92159597
  Steam CS:GO
  4 gjuhe i di: shqip, anglisht, gjermanisht, norvegjisht.
  800+ or ne csgo
   
 3. erdipjetri

  erdipjetri Fillestar

  Anëtarësuar:
  7 Janar 2017
  Postimet:
  2
  Pëlqime të marrura:
  0
  Emri: Erdi Pjetri
  Vendi: France
  Qyteti: Rennes
  Mosha: 15
  SteamID: STEAM_0:0:190735998

  Steam CS:GO

  Gjuhe:
  Shqip,Anglisht,Frengjisht
   
 4. creepY

  creepY Fillestar

  Anëtarësuar:
  22 Gusht 2017
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Emri dhe Mbiemri: Bind Rexhepi
  Vendi: Kosove
  Qyteti: Viti
  Mosha: 22
  SteamID: STEAM_0:1:163730638
  Steam CS:GO
   
 5. Dzoni

  Dzoni Fillestar

  Anëtarësuar:
  5 Shtator 2017
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Name:Dzoni
  Country:Crna Gora
  City:podgorica
  Age:14
  SteamID:STEAM_1:0:1258689545
  Cracked CSGO
   
 6. Veprim Krasniqi

  Veprim Krasniqi Fillestar

  Anëtarësuar:
  6 Shtator 2017
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Emri Veprim Krasniqi
  Vendi Kosova
  Mosha 14
  Steam ID STEAM_1:0:206924456
  CSGO Ne steam e kam
   
 7. drin3a

  drin3a Fillestar

  Anëtarësuar:
  4 Tetor 2017
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
 8. KAIZOKU

  KAIZOKU Fillestar

  Anëtarësuar:
  28 Prill 2017
  Postimet:
  2
  Pëlqime të marrura:
  0
  Emri & Mbiemri: Kastriot Shehu
  Mosha : 25
  Vendi : Junik
  Nick-u : KAIZOKU-O
  Konkuroj per: Kosova Public
  SteamID : STEAM_1:1:156142127
  Steam
   
 9. Menot Pozhegu

  Menot Pozhegu Fillestar

  Anëtarësuar:
  1 Nëntor 2017
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Emri:Menot Pozhegu
  Vendi:Gjakove,Kosova
  Mosha:17
  ID:STEAM_0:1:203455077
  CS GO Steam
   
 10. Meritonademi12

  Meritonademi12 Antarë

  Anëtarësuar:
  2 Nëntor 2016
  Postimet:
  5
  Pëlqime të marrura:
  1
  Emri : Meriton Ademi
  Vendi:Maqedoni
  Qyteti:Tetove
  Mosha: 16
  STEAM ID : STEAM_1:1:160022205
  Steam: CSGO
   
 11. ZRX

  ZRX Fillestar

  Anëtarësuar:
  7 Janar 2018
  Postimet:
  2
  Pëlqime të marrura:
  0
  Will Parsons
  Haywards Heath, England
  Age: 22
  Steam ID: STEAM_1:0:1288558653
  CRACKED CS:GO
   
 12. endritmuhaxheri1

  endritmuhaxheri1 Fillestar

  Anëtarësuar:
  19 Tetor 2016
  Postimet:
  2
  Pëlqime të marrura:
  0
  Emri dhe Mbiemri: Endrit Muhaxheri
  Vendi: Kosove
  Qyteti: Vushtrri
  Mosha: 18
  SteamID: STEAM_1:0:211491388
  Steam CS:GO
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2021 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]