1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

KPS CSGO ADMIN KONKURS

Tema tek 'Counter-Strike GO eSK' e hapur nga iRuLe, 31 Tetor 2016.

View Users: View Users
 1. iRuLe

  iRuLe Administrator
  Staff Member Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  2,051
  Pëlqime të marrura:
  15
  Kosova Server Shpall konkurs per Admina.

  [​IMG]
  Kushtet qe duhet me i plotsu jan keto.
  Te mos jet Racist
  Te mos jet Cheater
  Te njeh sa ma shum Gjuhe
  Te di me i dallu cheaterat dhe Pro Playerat
  ___________________________________
  Rregullat:
  Te mos i modifikon Konfigat e Serverit (cvar cfg-s)
  Te mos e keqperdor adminin me Slay Bury Burn etc..
  Te mos Bjen ne ndikim te provokimeve te lojtarve leht (Sepse ata qe provokojn gjithmon kan dal ata qe e sulmojn serverin pastaj)
  Te mos ja jep tjeter kuj adminin.
  ____________________________________
  Kujdes !
  Ne CSGO nuk muj me ju ba me nick e password po vetem me Steam-id
  Qa dmth ju duhet te konkuroni keshtu:

  Emri dhe Mbiemri
  Vendi Kosove
  Qyteti Prishtine
  Mosha 34
  Steam ID (e postoni ketu) ata qe sdin me postu dihet qe sjon te aft per admin
  Tregoni se a posedoni Steam apo Cracked CSGO
  ____________________________________
  JENI TE OBLIGUM ME KAN AKTIV QE SJENI JU HJEKET ADM !!
   
  Menot Pozhegu dhe Csábi Martin pëlqejnë postimin.
 2. GentiG^_^

  GentiG^_^ Fillestar

  Anëtarësuar:
  1 Nëntor 2016
  Postimet:
  2
  Pëlqime të marrura:
  0
  Emri dhe Mbiemri: Gentrit Uka
  Vendi: Kosove
  Qyteti: Mitrovice
  Mosha: 16
  SteamID: STEAM_1:1:151671574
  Steam CSGO
   
  #2 GentiG^_^, 1 Nëntor 2016
  Last edited: 2 Janar 2017
 3. REDONNN

  REDONNN Tetar

  Anëtarësuar:
  4 Janar 2013
  Postimet:
  49
  Pëlqime të marrura:
  0
  Emri dhe Mbiemri: Redon Bytyqi
  Vendi:Kosove
  Qyteti: Prishtine
  SteamID:STEAM_0:0:1481376583
  Cracked CSGO
  Mosha:20
   
 4. llapushi

  llapushi Ushtar

  Anëtarësuar:
  31 Dhjetor 2012
  Postimet:
  29
  Pëlqime të marrura:
  0
  Emri dhe Mbiemri: Fatbardh Rexhepi
  Vendi: Kosove
  Qyteti: Gjilan
  SteamID: STEAM_0:0:183753887
  Steam CS:GO
  Mosha:18
   
 5. dadd

  dadd Nëntoger

  Anëtarësuar:
  15 Prill 2014
  Postimet:
  71
  Pëlqime të marrura:
  3
  Emri dhe Mbiemri : Andi Slivova
  Vendi : Kosove
  Qyteti: Fushe Kosove
  Mosha: 18
  Steam ID :STEAM_0:1:177102919
  Steam CSGO
   
  AYO pëlqen postimin.
 6. Qatayef

  Qatayef Fillestar

  Anëtarësuar:
  4 Nëntor 2016
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Name: Omar Khraim
  Country: Jordan
  City: Amman
  Age: 17
  SteamID: STEAM_0:0:71701147
  Steam CSGO
  :3
   
 7. LuckyboiiPZ

  LuckyboiiPZ Fillestar

  Anëtarësuar:
  4 Nëntor 2016
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Emri Mbiemri : Esmir Krasniqi
  Qyteti : Prizren
  Mosha: 17
  Steam ID: STEAM_0:1:190590344
  Po Kam Steam
  Jam Aktiv :)
   
 8. f u n k y

  f u n k y Legend

  Anëtarësuar:
  21 Dhjetor 2010
  Postimet:
  1,299
  Pëlqime të marrura:
  0
  Emri Mbiemri : Besmir. Aliu.
  Qyteti : Lipjan
  Mosha: 25
  Steam ID: STEAM_1:0:1383434804
  CS GO STEAM n pun Cracked CSGO
  Jam Aktiv
   
 9. ismailkeqa

  ismailkeqa Fillestar

  Anëtarësuar:
  5 Nëntor 2016
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  EMRI MBIEMRI : ISMAIL KEQA
  MOSHA: 15
  STEAM ID:STEAM_1:0:131316392
  cs Go steam
  jam aktiv :p
   
 10. ^Gh0St

  ^Gh0St Fillestar

  Anëtarësuar:
  6 Mars 2015
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Emri dhe Mbiemri: Endrit Kuçi
  Vendi: Kosove
  Qyteti: Deçan
  Mosha: 17
  Steam ID: STEAM_0:1:165995228
  Steam CSGO
   
 11. fightman

  fightman Fillestar

  Anëtarësuar:
  5 Nëntor 2016
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Emri dhe Mbiemri:Mateo Ali
  Vendi:Greqi
  Qyteti:Selanik
  Mosha:16
  Steam ID :STEAM_1:0:639250102
  Cracked CSGO
   
 12. iRuLe

  iRuLe Administrator
  Staff Member Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  2,051
  Pëlqime të marrura:
  15
  Endrit Kuçi
  PERVEQ KTI LART TE GJITH JENI ADMINA KUJDES LEHT I HUPNI ADMINAT

  JORDAN PLAYER I MADE YOU ADMIN ALSO NOTE THAT YOU MUST ACCEPT TERMS DON'T KICK OR BAN WITHOUT REASON AND DON'T CHANGE MAP OR DON'T CHANGE SERVER CVARS

  KJO VELN PER TE GJITH JUVE ADMINAVE.
   
  Ak47S4iyan pëlqen postimin.
 13. ONAIR

  ONAIR Ushtar

  Anëtarësuar:
  4 Maj 2013
  Postimet:
  35
  Pëlqime të marrura:
  0
  Emri : Shkelqim Sadiku
  Vendi : Kosove
  Qyteti : Prishtine
  Mosha : 18
  STEAM ID : STEAM_1:0:1009442001
  Cracked csgo / anglisht gjermanisht
   
 14. WASSAP MADAFAKA :v

  WASSAP MADAFAKA :v Fillestar

  Anëtarësuar:
  8 Nëntor 2016
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Emri : Altin Shabani
  Vendi:Kosove
  Qyteti:Gjilan
  Mosha: 15
  STEAM ID : STEAM_1:1:184312623
  Steam CSGO
   
 15. distanCe.=]*

  distanCe.=]* Fillestar

  Anëtarësuar:
  8 Nëntor 2016
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Armir Pllana
  Kosove
  Vushtrri
  Mosha 22
  STEAM_1:0:1215243447
  Cracked
   
 16. Engjell19

  Engjell19 Fillestar

  Anëtarësuar:
  8 Nëntor 2016
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Engjell Dumani
  Shqiperi
  Tirane
  15
  STEAM_0:1:180235040
  CRACKED CS GO
   
 17. REDONNN

  REDONNN Tetar

  Anëtarësuar:
  4 Janar 2013
  Postimet:
  49
  Pëlqime të marrura:
  0
  Emri:Redon Bytyqi
  Vendi:Kosove
  Qyteti: Prishtine
  Mosha:20
  SteamID:STEAM_0:0:1481376583
  Cracked CSGO
   
 18. AnelCSgamer

  AnelCSgamer Fillestar

  Anëtarësuar:
  10 Nëntor 2016
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
 19. iceboy

  iceboy Chicago Boss
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  15 Qershor 2010
  Postimet:
  7,118
  Pëlqime të marrura:
  2
  Valdrin Bajrami
  Austri, Wien
  Mosha: 24
  Steam ID: STEAM_1:1:56555204
  CS STEAM e kom
   
 20. bytyq1

  bytyq1 Kapiten

  Anëtarësuar:
  12 Dhjetor 2010
  Postimet:
  217
  Pëlqime të marrura:
  0
  Emri:Shkodran bytyqi
  NICK:DRAN
  Vendi:KOSOVA
  Qyteti: Prishtine
  Mosha:21
  SteamID:STEAM_0:0:1481376583
  Cracked CSGO
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]