1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Ndihmë KosICT eSports CS:GO Championship 2016 - WINNER ?

Tema tek 'Skena vendore' e hapur nga MARCIAL, 29 Tetor 2016.

?

Parashikimi juaj?

Poll closed 30 Tetor 2016.
 1. LevelOne

  1 vote(s)
  16.7%
 2. GAMEZONE

  5 vote(s)
  83.3%
View Users: View Users
 1. MARCIAL

  MARCIAL Moderator
  Moderator

  Anëtarësuar:
  4 Dhjetor 2012
  Postimet:
  2,110
  Pëlqime të marrura:
  1
  Kush mendoni që do të jetë fitues i "KosICT eSports CS:GO Championship 2016" ?

  LevelOne (NENO, OSAMA, N1GHTMARE, killera, NVD)

  VS

  GAMEZONE (redbull, cerber, malware, OLR, ALKEE)
   
 2. hackerial78

  hackerial78 Kapiten

  Anëtarësuar:
  27 Shkurt 2016
  Postimet:
  170
  Pëlqime të marrura:
  11
  ma merr menja gamezone qe fitojn se kan 1 super 2-she redbullit dhe cerberit qe jan vllazni dhe malware me olr qe jon shum tfort malware qe kunder prishtines e kapi 1 clutch nmapin de_cache po dhe te levelone nvd dhe nightmare sjon keq :D fitoft ma i miri
   
 3. insingi

  insingi Moderator
  Moderator

  Anëtarësuar:
  23 Mars 2011
  Postimet:
  2,236
  Pëlqime të marrura:
  1
  GameZone!!!!!
   
 4. gjiko368

  gjiko368 Antarë

  Anëtarësuar:
  28 Tetor 2016
  Postimet:
  18
  Pëlqime të marrura:
  3
 5. sky

  sky Gjeneral

  Anëtarësuar:
  2 Tetor 2010
  Postimet:
  656
  Pëlqime të marrura:
  1
  ku muj me kqyr livestream?..
   
  #5 sky, 30 Tetor 2016
  Last edited: 30 Tetor 2016

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2021 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]