1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Kërko Addons [+SHQIP]

Tema tek 'AMX - Addon's' e hapur nga ScrappeR, 29 Qershor 2012.

View Users: View Users
 1. ScrappeR

  ScrappeR Qëndro!
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  16 Nëntor 2010
  Postimet:
  1,982
  Pëlqime të marrura:
  20
  Në kët topik keni mundësin të kërkoni addons dhe poashtu të ndonjë serverit, dhe shpresojm të ju ndihmojm sa kemi mundësin.
  Mund të përshkruani ndonjë addons,addon si duket dhe ne do ju ndihmojm..

  Regards
  ScrappeR
   
  Amir Mustafa dhe Zeqir Krasniqi pëlqejnë postimin.
 2. insingi

  insingi Moderator
  Moderator

  Anëtarësuar:
  23 Mars 2011
  Postimet:
  2,236
  Pëlqime të marrura:
  1
  Re: Kerko Addons [Ose ndonje Serverit]

  vooooop, topic me vler,
  Jom ka lypi pak si shum veq ju qe merni vesh mir nkto sene nashta mnimoni :p

  1 HLDS + Addons per deathrun, ska lidhje a osht + bhop a respawn a qka osht veq hlds + addonsa t deathrunit :?:
   
 3. ScrappeR

  ScrappeR Qëndro!
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  16 Nëntor 2010
  Postimet:
  1,982
  Pëlqime të marrura:
  20
  Re: Kerko Addons [Ose ndonje Serverit]

  Qe per Deathrun SHKARKO
  Qe per HLDS+AMX-Installer <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.esportskosova.com/forum/viewtopic.php?f=86&t=20648" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.esportskosova.com/forum/view ... 86&t=20648</a><!-- m -->
   
 4. Loonzy

  Loonzy Antarë

  Anëtarësuar:
  30 Qershor 2012
  Postimet:
  4
  Pëlqime të marrura:
  0
  Re: Kerko Addons [Ose ndonje Serverit]

  thanks bro ScrappeR!
   
 5. petrit.singi

  petrit.singi Ushtar

  Anëtarësuar:
  24 Gusht 2011
  Postimet:
  24
  Pëlqime të marrura:
  0
  Re: Kerko Addons [Ose ndonje Serverit]

  topiC me vler broo
  Nese ki mundsi me ma gjet 1 HLDS+Addons per only dd2 TE forT THnx shum !
   
 6. BR3ACKER

  BR3ACKER ARDITKRASNIQI.net
  Staff Member Administrator

  Anëtarësuar:
  31 Janar 2011
  Postimet:
  8,084
  Pëlqime të marrura:
  59
  Re: Kerko Addons [Ose ndonje Serverit]

  Shkarko:
  Code:
  http://www.mediafire.com/?n88qkmqq0qy0wd4


  P.S: srw e ki t'sigurume prej DDOSAVE, krejt hazer weq n'HLDS e rregullon aty :) ja qet emrin edhe START SERVER :)
   
 7. b4ckd00r

  b4ckd00r Antarë

  Anëtarësuar:
  2 Nëntor 2011
  Postimet:
  5
  Pëlqime të marrura:
  1
  Re: Kerko Addons [Ose ndonje Serverit]

  Me duhen disa addonsa t mira per clanwar + te jen per LINUX...
   
  flag pëlqen postimin.
 8. ArdiFU

  ArdiFU Toger

  Anëtarësuar:
  10 Maj 2012
  Postimet:
  129
  Pëlqime të marrura:
  1
  Re: Kerko Addons [Ose ndonje Serverit]

  <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mediafire.com/?ufpt7najevz6313" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.mediafire.com/?ufpt7najevz6313</a><!-- m -->

  Give Thanks.

  Addons by : Obbsesion
   
  zapp27 pëlqen postimin.
 9. petrit.singi

  petrit.singi Ushtar

  Anëtarësuar:
  24 Gusht 2011
  Postimet:
  24
  Pëlqime të marrura:
  0
  Re: Kerko Addons [Ose ndonje Serverit]


  Thanks bro.
   
 10. fingaz-

  fingaz- Ushtar

  Anëtarësuar:
  16 Qershor 2012
  Postimet:
  21
  Pëlqime të marrura:
  0
  Re: Kerko Addons [Ose ndonje Serverit]

  A mun me mi gjet vlla adons deathrun sit KGC.
   
 11. LonN

  LonN V.I.P
  V.I.P

  Anëtarësuar:
  27 Nëntor 2011
  Postimet:
  3,578
  Pëlqime të marrura:
  0
  Re: Kerko Addons [Ose ndonje Serverit]

  Meri Ktu jon tmira,per Linux jon,permbajn edhe UCP
  Code:
  http://www.mediafire.com/?l3gtc3es3ob9tjm

  qe Meri ktu i kom testu,e kan Bhopin,Drshopin,respawn,trail etj
  Code:
  http://www.mediafire.com/?vykumic7pc1tc1a
   
 12. wizzi;

  wizzi; Toger

  Anëtarësuar:
  1 Tetor 2011
  Postimet:
  103
  Pëlqime të marrura:
  0
  Re: Kerko Addons [Ose ndonje Serverit]

  kush mundet me ma gjet 1 addons Deathmatch + Flags por te jen Linux
   
 13. ColdPlay

  ColdPlay Legend

  Anëtarësuar:
  14 Maj 2011
  Postimet:
  1,871
  Pëlqime të marrura:
  0
  Re: Kerko Addons [Ose ndonje Serverit]

  <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mediafire.com/download.php?52p6bkl5s9p04lh" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.mediafire.com/download.php?52p6bkl5s9p04lh</a><!-- m -->

  qe
   
 14. Kosova1234567891011

  Anëtarësuar:
  22 Shkurt 2012
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Re: Kerko Addons [Ose ndonje Serverit]

  a mun man me ma jep mu addons qi e ka Inc ose KGC deathrun plzz ?
   
 15. LonN

  LonN V.I.P
  V.I.P

  Anëtarësuar:
  27 Nëntor 2011
  Postimet:
  3,578
  Pëlqime të marrura:
  0
  Re: Kerko Addons [Ose ndonje Serverit]

  meri ktu addonsat jon shum tmir,kan bhop,respawn,trail,drshop etj.
  Code:
  http://www.mediafire.com/?vykumic7pc1tc1a
   
 16. petrit.singi

  petrit.singi Ushtar

  Anëtarësuar:
  24 Gusht 2011
  Postimet:
  24
  Pëlqime të marrura:
  0
  Re: Kerko Addons [Ose ndonje Serverit]

  A muni me ma gjeT 1 HLDS te fort per Dr o kam vyn ?
   
 17. fleex

  fleex Nëntoger

  Anëtarësuar:
  13 Shkurt 2012
  Postimet:
  91
  Pëlqime të marrura:
  0
  Re: Kerko Addons [Ose ndonje Serverit]

  Hey qe munesh me mi gjet nipar addonsa te AGC Zombie kishe bo mir edhe nipar addonsa public linux edhe qe munesh ti me ma gjet ni server.cfg ede ni dproto.cfg per public server [linux] ama te fort me kan edhe te mira jo te freeshmanny. ok
   
 18. LonN

  LonN V.I.P
  V.I.P

  Anëtarësuar:
  27 Nëntor 2011
  Postimet:
  3,578
  Pëlqime të marrura:
  0
  Re: Kerko Addons [Ose ndonje Serverit]

  Addonsa PUB
  Code:
  http://www.mediafire.com/?5vuy088lylc6lv2
  Server.cfg
  Code:
  http://www.mediafire.com/?td1dsfiywxzmfub
  dproto.cfg
  Code:
  http://www.mediafire.com/?5acjq47a79rqp93
   
 19. yyelloow

  yyelloow Ushtar

  Anëtarësuar:
  3 Maj 2012
  Postimet:
  26
  Pëlqime të marrura:
  0
  Re: Kerko Addons [Ose ndonje Serverit]

  Kerkoj Addons JaiLbreak Shqip Ose Anglisht .. windows LocHK.. :p
   
 20. ArdianIsmaili

  ArdianIsmaili Leitenant

  Anëtarësuar:
  14 Shtator 2011
  Postimet:
  480
  Pëlqime të marrura:
  0
  Re: Kerko Addons [Ose ndonje Serverit]

  Une po Kerkoj Nje Addons

  Cod:Mw2 - 3 - 4 Qfar Duni Wetem Te Jet Full Per Me Bota Me Lu

  Nese Mdihmonii Faliminder Shum
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]