1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Incizon 1 fjalë në ditë për një vit dhe krijon video.

Tema tek 'Diskutime për gjërat edukative' e hapur nga dennzitO, 16 Janar 2015.

View Users: View Users
 1. dennzitO

  dennzitO Gjeneral

  Anëtarësuar:
  9 Korrik 2014
  Postimet:
  682
  Pëlqime të marrura:
  0
  [​IMG]

  Në këtë video, Ben Schmidt ka filmuar vetën e tij duke thënë nga një fjalë çdo ditë për një vit, dhe duke i lidhur ato të gjitha së bashku për të krijuar një pasqyrë të bukur të kohës.
  Përderisa video vazhdon, ju do të shihni prapavijë të ndryshme, rroba dhe prerje flokësh, që është padyshim mahnitës.

  Schmidt gjithashtu lë një porosi përmes këtyre fjalëve:
  “Zbulimet e reja, të mëdha dhe të vogla, ndryshojnë mendimet tona, si ne veprojmë dhe nganjëherë opinionin tonë për jetën. Me sa duket vendime të vogla mund ta ndryshojnë jetën tonë përgjithmonë duke na dhënë mundësi për të bërë miq të rinj, të ndryshojmë shtigjet e karrierës dhe ndoshta të biem në dashuri”.


  https://www.youtube.com/watch?v=ITebUik6Wps
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]