1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

[Hot] Si Te Pranohemi Ne Google Adsense [HOT]

Tema tek 'PC - Tutoriale/Mesime' e hapur nga miCross`, 10 Maj 2013.

View Users: View Users
 1. miCross`

  miCross` Leitenant

  Anëtarësuar:
  2 Janar 2013
  Postimet:
  442
  Pëlqime të marrura:
  0
  Pershendetje te gjith shumica nuk ja kan iden se si te pranohen ne adsense ?
  Epo Fillojme qe tju tregoj nje metod nga une e cila punon 100 % , ket metod e kom shit te shum persona ktu po e jap free .
  Se Pari Hapeni Nje Website .com , net , .org
  Instalojeni Wordpress ne te .
  Vendosni Ndonje Theme Te Bukur Ne Te , Ju Preferoj GamePress
  Pastaj merreni ket xml dhe futeni ne webin tuaj <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.sendspace.com/file/zaq8y0" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.sendspace.com/file/zaq8y0</a><!-- m -->" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
  Futuni ne dashboard te webit tuaj dhe shkoni tools > import
  [​IMG]
  Pastaj Klikojme Wordpress , Pasi Te Klikojme Tek Wordpress Klikojme Install Now
  [​IMG]
  Pastaj Activate Plugin & Run Importer
  [​IMG]
  Pastaj Hyjme Choose File Dhe Uploadojme ate xml , dhe klikoni upload file and import

  Pastaj e beni admin si ne voto dhe klikoni submit
  [​IMG]

  Dhe Ju Me sukses keni uploaduar xml , pastaj shkoni ne google adsense dhe mbas 2 ore do ju vije mesazhi qe jeni pranuar .
  +1 Thanks per gjith ket pun qe bona :p
   
 2. miCross`

  miCross` Leitenant

  Anëtarësuar:
  2 Janar 2013
  Postimet:
  442
  Pëlqime të marrura:
  0
  20 viewsa as nje koment spom vjen fort mire prej juve sa punen e kom bo nto + free ja kom hep :S
   
 3. ESK#1

  ESK#1 Antarë

  Anëtarësuar:
  20 Nëntor 2012
  Postimet:
  18
  Pëlqime të marrura:
  0
  Flm Bess! F.V
   
 4. miCross`

  miCross` Leitenant

  Anëtarësuar:
  2 Janar 2013
  Postimet:
  442
  Pëlqime të marrura:
  0
  asgje :)
   
 5. ArberVR

  ArberVR Leitenant

  Anëtarësuar:
  12 Mars 2011
  Postimet:
  438
  Pëlqime të marrura:
  1
  Kjo metode eshte e vjeter, kush ta ka ble paska qen i ri ne kete lami, te gjithe e perdorin nje metod te tille, pasi qe google adsense shikon edhe pamjen e sites.
   
 6. miCross`

  miCross` Leitenant

  Anëtarësuar:
  2 Janar 2013
  Postimet:
  442
  Pëlqime të marrura:
  0
  ket xml se pas kush perpos meje ;) mos u lodh kot se kta vet e kom bo un .
   
 7. end1

  end1 Antarë

  Anëtarësuar:
  15 Dhjetor 2012
  Postimet:
  16
  Pëlqime të marrura:
  0
  Flm Bess
   
 8. miCross`

  miCross` Leitenant

  Anëtarësuar:
  2 Janar 2013
  Postimet:
  442
  Pëlqime të marrura:
  0
  nothing ;)
   
 9. OpT|CaL.B~

  OpT|CaL.B~ Gjeneral

  Anëtarësuar:
  27 Janar 2013
  Postimet:
  512
  Pëlqime të marrura:
  0
  flm ma ke thy krejt hahaha
   
 10. bekimua

  bekimua Legend

  Anëtarësuar:
  11 Mars 2012
  Postimet:
  1,643
  Pëlqime të marrura:
  0
  nice job bro .
  just next nigga~
   
 11. miCross`

  miCross` Leitenant

  Anëtarësuar:
  2 Janar 2013
  Postimet:
  442
  Pëlqime të marrura:
  0
  asgje djem egzistoni butoni +thanks qe doni hehe :p .
   
 12. knixx.

  knixx. Antarë

  Anëtarësuar:
  11 Maj 2013
  Postimet:
  4
  Pëlqime të marrura:
  0
  Qysh me qel website .com , .net etj etj /
   
 13. miCross`

  miCross` Leitenant

  Anëtarësuar:
  2 Janar 2013
  Postimet:
  442
  Pëlqime të marrura:
  0
  ki plot kompani qe mundesh me ble prej tyre :)
  Nese je i interesun ta qeli per 1 $ :) +
   
 14. Nikita

  Nikita Legend

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  1,153
  Pëlqime të marrura:
  0
  sen s vyn kjo, mas 1 jave e ki Ban
   
 15. miCross`

  miCross` Leitenant

  Anëtarësuar:
  2 Janar 2013
  Postimet:
  442
  Pëlqime të marrura:
  0
  @nikita hahahahahahaha kur sdin me perdor google adsense ski pse futesh , ska teori qe ta bojn bann per 1 jav vec nese merr klikime ne reklam shshum e ki pak viewsa ne faqe
   
 16. ScrappeR

  ScrappeR Qëndro!
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  16 Nëntor 2010
  Postimet:
  1,951
  Pëlqime të marrura:
  18
  Pun e mir flm.
   
 17. GuX

  GuX Kapiten

  Anëtarësuar:
  21 Janar 2013
  Postimet:
  177
  Pëlqime të marrura:
  0
 18. b|g bo0s|

  b|g bo0s| Support
  Support

  Anëtarësuar:
  28 Qershor 2012
  Postimet:
  1,295
  Pëlqime të marrura:
  1
  a bon me dit per qka osht kjo se un e kom qu kerkesen ne google adsens per me marr pare prej youtubes
   
 19. Red0n1

  Red0n1 Tetar

  Anëtarësuar:
  22 Dhjetor 2014
  Postimet:
  46
  Pëlqime të marrura:
  2
  Hej a e din najkush qysh me ba per kosove me t ardh paret prej google adsense
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2018 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]