1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Heroi i Juaj i Preferuar

Tema tek 'League of Legends' e hapur nga leoB, 13 Dhjetor 2012.

View Users: View Users
 1. leoB

  leoB Hero

  Anëtarësuar:
  22 Janar 2012
  Postimet:
  846
  Pëlqime të marrura:
  0
  Ktu mund te Tregoni per Heroin(Lojtarin tuaj te preferuar)

  1.HEROI
  2.Heroi
  3.Heroi

  Dhe pastaj jepni info per keta Heronj

  [legend=Rregullat Si ta Tregojm Heroin tuaj][info]1.Duhet te keni 3Heroj ose me pak
  2.Duhet Te ket Patjeter Foto per Heroin
  3.Si dhe te dhena ose ndonje video Per heroin (Nuk osht e Dyterushme)
  4.Qka ju shtyu te keni ket Hero Te Preferuar[/info][/legend]

  Keto Rregulla mundeni edhe mos mu ju permbajt vetem emrat e Heronjeve te preferuar....

  Ketu mund te gjeni Heronjt Dhe permbajtjen e tyre
  Code:
  http://eune.leagueoflegends.com/champions?rid=middle-homepage
   
 2. leoB

  leoB Hero

  Anëtarësuar:
  22 Janar 2012
  Postimet:
  846
  Pëlqime të marrura:
  0
  1.Garen
  2.Ashe
  3.Ryze


  1.Garen [​IMG]
  2.Ashe [​IMG]
  3.Ryze[​IMG]

  Info
  [info][legend=Garen]Gjatë Valoran, vendosmërinë e ushtrisë së Demacia festohet alternuar apo përbuzur, por respektohen gjithmonë. Toleranca e tyre'' zero'' kodi moral është i mbështetur në mënyrë rigoroze nga civilët dhe ushtarët njësoj. Në luftime, kjo do të thotë trupat Demacian nuk mund të bëjë justifikime, ikni, ose dorëzohen ...[/legend]
  [legend=Ashe]jë nga preferuarat shumëvjeçare të tubues në Lidhjen e Legends është bukuria Freljordian njohur si Ashe. Ajo është një pasardhës i drejtpërdrejtë i Avarosa - një nga tri motrat legjendar që secili pretendonin e sundoni mbi banesës shpërndarë në fise akullt tundra e veriut Valoran ....[/legend]
  [legend=Ryze]Nuk janë shumë në Runeterra të cilët janë tërhequr për studimin e magjisë, ose në kohët e fundit, fusha zhvillim të techmaturgy. Për shumicën, ndjekja e këtyre njohurive është formalizuar në një kolegj apo universitet. Sallat e studimit tradicionale nuk ishin për Ryze, megjithatë, i cili ndjeu një më shumë ...[/legend][/info]


  Arsyja pse me shtyu është sepse kan Atacken pamjen si dhe magjin e se mirës
   
 3. TooN

  TooN Nëntoger

  Anëtarësuar:
  17 Shkurt 2011
  Postimet:
  93
  Pëlqime të marrura:
  0
  Jayce mpelqen shum, ka shum dmg early edhe late. Amumu e ka ultimate ekstrem tmir, edhe bon shum aoe damage. Ryze osht i mir se osht edhe ap edhe tanky, spam spells si gjaja :p ka edhe shum tjer qe mpelqejn po masi the veq 3 qita i qita :p
   
 4. SHTRIGA

  SHTRIGA Hero

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2010
  Postimet:
  727
  Pëlqime të marrura:
  0
  RUmble mpelqen mas shumti , ngaqe asht nje nga ata heronjt qe svlersohet sic duhet ,, pasi po ta luash nrregull ,, ka 1 early game shum te fuqishme,, dhe eshte nje nga ata heronjt qe shum vet mudn ta nenvlersojn ,, po te qan me Q ,,dhe pastaj shield ...te vret pa kuptu se si
  [​IMG]
   
 5. ๖ۣۜDyn99

  ๖ۣۜDyn99 Antarë

  Anëtarësuar:
  10 Tetor 2012
  Postimet:
  13
  Pëlqime të marrura:
  0
  1. Teemo
  2. Hecarim
  3. Vayne
   
 6. bloody L1DeR

  bloody L1DeR Nëntoger

  Anëtarësuar:
  3 Janar 2013
  Postimet:
  74
  Pëlqime të marrura:
  0
  1 Alistar
  2 Thresh
  3 Lee Sin
   
 7. n0ther

  n0ther Fillestar

  Anëtarësuar:
  24 Shtator 2010
  Postimet:
  3
  Pëlqime të marrura:
  0
  anivia
  kassadin
  kha'Zix
   
 8. Ethan

  Ethan Antarë

  Anëtarësuar:
  30 Prill 2013
  Postimet:
  6
  Pëlqime të marrura:
  0
  1. Hecarim [​IMG]

  2. Akali [​IMG]

  3. Jarvan IV [​IMG]
   
 9. bOOMBASTICK

  bOOMBASTICK Kapiten

  Anëtarësuar:
  24 Gusht 2011
  Postimet:
  226
  Pëlqime të marrura:
  0
  Pfff ka shum krejt adc-jat junglerat jon gjysa zakonisht krejt champions jon tbalancum edhe ska champion qe o ma i fort se tjetrin veq nrast kur tqellon counter pick po masi kom bo penta me qeta po ti permeni qeta

  1. Kog Maw
  2. Draven
  3. Kha Zix
  4. Jarvan
  5. Caitlyn
   
 10. AGAiNGAMING-RETIRED

  Anëtarësuar:
  5 Maj 2013
  Postimet:
  115
  Pëlqime të marrura:
  0
  1.Ashe
  2.Kha Zix
  3.Akali
   
 11. DONZ1NATOR

  DONZ1NATOR Ushtar

  Anëtarësuar:
  18 Gusht 2012
  Postimet:
  29
  Pëlqime të marrura:
  0
  1. Darius
  2. Varus
  3. Brand
   
 12. uBBiCraft:D

  uBBiCraft:D Antarë

  Anëtarësuar:
  9 Maj 2013
  Postimet:
  16
  Pëlqime të marrura:
  0
 13. N0WA

  N0WA Antarë

  Anëtarësuar:
  12 Maj 2012
  Postimet:
  16
  Pëlqime të marrura:
  0
  1.Warwick
  2.Nunu
  3.Teemo
   
 14. N0WA

  N0WA Antarë

  Anëtarësuar:
  12 Maj 2012
  Postimet:
  16
  Pëlqime të marrura:
  0
  1.Warwick
  2.Nunu
  3.Teemo
   
 15. PAiN 6 PATHS

  PAiN 6 PATHS Major

  Anëtarësuar:
  11 Qershor 2010
  Postimet:
  286
  Pëlqime të marrura:
  0
  VARUS

  Brand
  edhe
  Ezreal
   
 16. bloody L1DeR

  bloody L1DeR Nëntoger

  Anëtarësuar:
  3 Janar 2013
  Postimet:
  74
  Pëlqime të marrura:
  0
  Rengar , Ezreal , Master Yi , Kha'Zix
   
 17. 'Elinel

  'Elinel Ushtar

  Anëtarësuar:
  4 Janar 2013
  Postimet:
  28
  Pëlqime të marrura:
  0
  1. Master Yi
  2. Lee Sin
  3. Rengar
  4. Lux
   
 18. ThomaZ

  ThomaZ Major

  Anëtarësuar:
  18 Dhjetor 2011
  Postimet:
  267
  Pëlqime të marrura:
  0
  1.Morgana
  2.Ryze
  3.Aatrox
   
 19. ThomaZ

  ThomaZ Major

  Anëtarësuar:
  18 Dhjetor 2011
  Postimet:
  267
  Pëlqime të marrura:
  0
  1.Morgana
  2.Ryze
  3.Aatrox
   
 20. albioni.b

  albioni.b Fillestar

  Anëtarësuar:
  28 Qershor 2013
  Postimet:
  2
  Pëlqime të marrura:
  0
  1. Garen
  2. Jarvan
  3. Darius
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]