1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Hadith Kudsij [Madhështor]

Tema tek 'Feja Islame' e hapur nga -M-, 13 Shtator 2021.

View Users: View Users
 1. -M-

  -M- Super Moderator
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  28 Korrik 2011
  Postimet:
  7,441
  Pëlqime të marrura:
  1
  Allahu i Lartësuar ka thënë (në një hadith kudsij):

  “Ai që e di se Unë kam fuqi për t’i falur gjynahet, Unë do ta falë atë dhe nuk bëhem merak, përderisa nuk më shoqëron Mua ortak në adhurim.”

  قال اللهُ تعالى: مَنْ عَلِمَ أَنِّي ذو قدرةٍ على مغفرةِ الذنوبِ غفرتُ لَهُ ولا أُبالِي، مالم يشرِكْ بي شيئًا

  Sahihul-Xhami, 4330
  Përktheu: Jeton Shasivari
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2021 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]