1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Grand Theft auto 5 [Download] [ Torrent ]

Tema tek 'Lojërat për PC' e hapur nga .357 Magnum, 19 Janar 2018.

View Users: View Users
 1. .357 Magnum

  .357 Magnum Antarë

  Anëtarësuar:
  19 Janar 2018
  Postimet:
  4
  Pëlqime të marrura:
  0
  Më posht do mund të gjeni linkun e Gta 5 dhe po e njejta do mund te downloadohet me Torrent.

  -Pas downloadimit, ju do ju duhet DAEMON TOOLS,
  Ne qofte se hasni ne probleme lirisht mund te me kontaktoni.

  Gta 5 ka nje permas prej 39 GB

  Loja posedon Versionin(UPDATE-in) e FUNDIT !
  1. Kliko ne linkun e me poshtem.
  2. Kliko Skip AD
  3. Download(Do te vij nje link i Dyt ne NOTEPAD.)
  4. Copy te gjith linkun
  5. Hap Torrentin
  6. Kliko ikonen si ne fotografi[​IMG]
  7. Dhe do Filloj te Downloadeohet ne Torrent.
  [​IMG]
  • OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
  • Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
  • Memory: 4GB
  • Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
  • Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
  • HDD Space: 65GB

  Së shpejti do postoj edhe loja tjera por per momentin jan duke u testuar nga un. :D
   
  #1 .357 Magnum, 19 Janar 2018
  Last edited: 31 Janar 2018
 2. agonbaba1

  agonbaba1 Fillestar

  Anëtarësuar:
  20 Janar 2018
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  qyky link so tu bo zemer
   
 3. .357 Magnum

  .357 Magnum Antarë

  Anëtarësuar:
  19 Janar 2018
  Postimet:
  4
  Pëlqime të marrura:
  0
  Gati e ke :D
   
  #3 .357 Magnum, 20 Janar 2018
  Last edited: 22 Janar 2018

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]