1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

GOLD 3 KLAN NE EUNE, RECRUITING!

Tema tek 'League of Legends' e hapur nga melerina, 11 Qershor 2014.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
View Users: View Users
 1. melerina

  melerina Fillestar

  Anëtarësuar:
  11 Qershor 2014
  Postimet:
  3
  Pëlqime të marrura:
  0
  Hej. Na jena ni klan (Primeval) edhe na duhen edhe 3 lojtar, 1 top, 1 mid edhe 1 support. Nese ka mundsi me kon gold 1+.Por nese ki experience mundesh me kon edhe pak ma posht. :)
  Klani osht: Vladimir ohh - plat5 adc
  : fox flamex - gold v jungler
   
 2. TooN

  TooN Nëntoger

  Anëtarësuar:
  17 Shkurt 2011
  Postimet:
  93
  Pëlqime të marrura:
  0
  Paqit fat me kit clan. Osht 1 group ne facebook me league of legends te kosoves besoj qe aty mundeni me gjet ma shum persona pasi qe jon 871 members nga shqipria dhe kosova.

  <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.facebook.com/groups/324394067627702/" onclick="window.open(this.href);return false;">https://www.facebook.com/groups/324394067627702/</a><!-- m -->
   
 3. melerina

  melerina Fillestar

  Anëtarësuar:
  11 Qershor 2014
  Postimet:
  3
  Pëlqime të marrura:
  0
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]