1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Game Server Control Panel

Tema tek 'Applications' e hapur nga lantimilan, 13 Korrik 2019.

View Users: View Users
 1. lantimilan

  lantimilan Toger

  Anëtarësuar:
  26 Korrik 2014
  Postimet:
  101
  Pëlqime të marrura:
  8
  Pershendetje shok, per te gjithe ju qe keni servera ne lojra te ndryshme, ketu e keni nje super aplikacion per menaxhim te serverave, normalisht ku ju mund te vendosni rcon te shtoni komanda te reja ajo qka e ban te veqant eshte shpejtesia qe ka ne dergim komandave.
  Po ashtu keni mundesi me shiku version,variablat e serverit dhe shum gjera extra kick,slap,slay lojtareve.
  Aplikacioni ne vete e ka edhe gjuhen shqipe ku perdoruesit e android qe perdorin gjuhen shqipe ne system e tyre app do te jet ne gjuhen shqipe mund te kete ndonje gabim teknik do ta rregullojm.
  Aplikacioni eshte i sigurt i testum punon perfekt data lansimit eshte para 1 muaji ;)
  Mjafton te hyni tek Play Store edhe ta kerkoni emrin e APP edhe mund ta instaloni
  Ketu i keni disa foto si duket :
   

  Attached Files:

  N-ja dhe freeshoneeofficial pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]