1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

FSK Deathmatch

Tema tek 'Serverët online' e hapur nga zer0xpl0ide, 10 Tetor 2017.

View Users: View Users
 1. zer0xpl0ide

  zer0xpl0ide Fillestar

  Anëtarësuar:
  10 Tetor 2017
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0
  Moda: Deathmatch (modification extreme made by Dangerzone)
  My Ad-dons: Deathmatch Mod
  Emri serverit:[FSK] Deathmatch|VIP|De_dust2 ONLY
  IP serverit: 217.182.150.113
  Port: 27025
  Max player: 32 +Dproto
  Hosted:
  DangerZone.aL
  GameTracker link: https://www.gametracker.com/server_info/217.182.150.113:27025/
  Owners:
  Flamur "TRACCKER,," Hamiti
  Shtese: Na vyn admina qe jon aktiv dhe serioz +pak experienc, ju mirpresim.
   
 2. Ultra Style

  Ultra Style Antarë

  Anëtarësuar:
  17 Gusht 2017
  Postimet:
  6
  Pëlqime të marrura:
  0
  A e qon link e addonsit
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2018 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]