1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Frankfurt Major 2015 - Dota2

Tema tek 'Skena ndërkombëtare' e hapur nga insingi, 12 Nëntor 2015.

View Users: View Users
 1. insingi

  insingi Moderator
  Moderator

  Anëtarësuar:
  23 Mars 2011
  Postimet:
  2,236
  Pëlqime të marrura:
  1
  Janë ndarë grupet për "The Frankfurt Major 2015", ku faza e grupeve do të filloj më 13 Nëntorë (E Premte), ndërsa tournamenti do të përfundoj më datën 21 Nëntorë (E Shtunë).
  Shpërblimi për fituesin: $3,000,000.

  [​IMG]

  Cili grup mendoni se është më i vështiri dhe cili ekip mendoni se është pretendent kryesorë për t'a fituar tournamentin?
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2021 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]