1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Fotografia që është shitur për 6.5 milion dollarë

Tema tek 'Diskutime për gjërat edukative' e hapur nga dennzitO, 16 Janar 2015.

View Users: View Users
 1. dennzitO

  dennzitO Gjeneral

  Anëtarësuar:
  9 Korrik 2014
  Postimet:
  682
  Pëlqime të marrura:
  0
  [​IMG]

  Fotografia e titulluar ''Fantom'' është shkrepur nga Peter Lik në Antelope Canyon një mrekulli natyrore vend i cili gjendet në jug-perëndim të SHBA-ve saktësisht në shtetin e Arizonas.
  ''Qëllimi fotografive të gjitha fotove të mija është t'a 'kapë' fuqinë e natyrës dhe ta transmetoj atë në mënyrë që ta inspirojë dikë dhe ndjen pasion dhe i lidhur me imazhin. Pamjet dhe format e ndryshme të cilat gjinden në natyrë e huazojnë vehten mrekullueshëm në fotografinë bardh e zi, intensiteti i kontrastit të dritës dhe hapësirave të errëta ishte i befasishëm, kështuqë ma mundësoi t'i shkrep disa nga fotografitë më të fuqishme që i kam bërë ndonjë herë,'' tha Lik në një deklaratë për media.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]