1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Foto te Eisberg-eve siç nuk i keni pare asnjehere me pare!

Tema tek 'Diskutime për gjërat edukative' e hapur nga iceboy, 26 Qershor 2014.

View Users: View Users
 1. iceboy

  iceboy Chicago Boss
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  15 Qershor 2010
  Postimet:
  7,118
  Pëlqime të marrura:
  2
  Eisberg kristali i cili shkaktohet nga shkrirja e akullit dhe pjesa tjeter qe bjen ne uje ben reflektimin ne ngjyren blu

  [​IMG]

  [​IMG]


  Eisberg i kuq i Bregdetit te Greenland-es, nje veper arti e nje artisti i cili e ngjyrosi Eisberg-un ne shenje proteste kunder vrasjes se balenave!

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. 9fiftyTM

  9fiftyTM Kapiten

  Anëtarësuar:
  1 Dhjetor 2012
  Postimet:
  226
  Pëlqime të marrura:
  0
  Re: Foto te Eisberg-eve siç nuk i keni pare asnjehere me par

  wow qajo kristalit qfar pamje <3
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]