1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Fjalimi më i madh i bërë ndonjëherë!!!

Tema tek 'Diskutime për gjërat edukative' e hapur nga MARCIAL, 28 Maj 2015.

View Users: View Users
 1. MARCIAL

  MARCIAL Moderator
  Moderator

  Anëtarësuar:
  4 Dhjetor 2012
  Postimet:
  2,110
  Pëlqime të marrura:
  1
  Ky fjalim konsiderohet si një prej fjalimeve më të fuqishëm në histori, nga Çarli Çaplin, ose ndryshe njihet edhe si "Fjalimi i Diktatorit" një nga fjalimet me frymezuese ne histori...

  VIDEO:

  Anglisht (te "description" e keni videon në gjuhë tjera)
  [video]https://www.youtube.com/watch?v=WibmcsEGLKo[/video]

  Shqip (klikoni tek "CC button'' dhe titrat do të aktivizohen)
  [video]https://www.youtube.com/watch?v=DFR-hXFJldU[/video]​
   
 2. LongHorn

  LongHorn The Chief
  Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  8,342
  Pëlqime të marrura:
  57
  fjalim shum i madh nga i madhi Chaplin nje njeri qe ka perjetuar shum te miren dhe te keqen, qa ka bere shum njerz te qeshin ne momentet me te keqija te tyre.
   
 3. withstyle

  withstyle Tuesday
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  11 Korrik 2010
  Postimet:
  5,501
  Pëlqime të marrura:
  0
  tybe thash mos po ka najsen per messin ktu se vec perqata po hin ndiskutime long
   
 4. Kony

  Kony Moderator
  Moderator

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2012
  Postimet:
  2,109
  Pëlqime të marrura:
  1
  Comment Of The Year!
   
 5. LongHorn

  LongHorn The Chief
  Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  8,342
  Pëlqime të marrura:
  57
  Zakonisht i komentoj gjerat e medha nga njerzt e medhej edhe Messi hin ne at rubrik. Un i shoh krejt
   
 6. AnGeL.

  AnGeL. Kapiten

  Anëtarësuar:
  17 Janar 2015
  Postimet:
  220
  Pëlqime të marrura:
  0
 7. Baci FID =)

  Anëtarësuar:
  20 Janar 2011
  Postimet:
  813
  Pëlqime të marrura:
  1
  Njeri me vlera te mdha
   
 8. .S!ckBoY^

  .S!ckBoY^ Nëntoger

  Anëtarësuar:
  22 Tetor 2016
  Postimet:
  81
  Pëlqime të marrura:
  7
  Messi ska ma kontrat te barca :v ( kam ni qashtu )
   

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2021 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]