1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Fituesit e Gradave

Tema tek 'Të rejat & Info' e hapur nga LongHorn, 4 Mars 2015.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
View Users: View Users
 1. LongHorn

  LongHorn The Chief
  Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  8,342
  Pëlqime të marrura:
  57
  [info]Djem sot vendosa qe rrezulltatin e konkursit per PC master te publikojm plus edhe disa antar tjeter ti shperblejm me grada qe kan kontribu disa jan pjestar te staff qe ndryshojn graden apo rriten ne grad dhe disa antar tjer qe kan kontribu per forum nonstop dhe kontribojin dhe u shperblejim me grada, me posht do tju trregoj se kush dhe qfar grade kan fituar[/info]

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  * feel this pain - Moderator
  * BR3ACKER - Moderator
  * M3FAT1 الله - Moderator

  * llekko - Support
  * minipandazz - Support

  * gun - PC Master
  * b|g bo0s| - PC Master
  * Hentai- PC Master

  * dennzitO - SportMod
  * Riharddz - SportMod

  * Dinnii - AMX MOD
  * Alphaa - AMX MOD

  * .nnaiim' - designer

  * LonN - VIP - (Staff i falenderon per kontributin qe kan dhene ne forum)
  * destro - VIP - (Staff i falenderon per kontributin qe kan dhene ne forum)

  Keta jan per momentiin qe kan fitu graden apo kan ndryshu graden sipas kontributeve, rradha per nje Votim te hapur do te jet nemes SportMod dhe Designer per nje Moderator kjo do te jet brenda 1-2jave qe do hidhet ne forum, normal listen e votimit e krijon Admin.

  Ti gezoni gradat dhe shpresojm qe te kontriboni hala per forum sa me shum dhe te hecim perpara dhe te ndihmojm njeri tjeterit.

  Suksese

  Regards
  LongHorn
   
 2. Security_killer

  Anëtarësuar:
  23 Korrik 2013
  Postimet:
  294
  Pëlqime të marrura:
  0
  Epo mir ju uroj suksese e pafshit me hajer graden
   
 3. RiH

  RiH Hero

  Anëtarësuar:
  23 Nëntor 2012
  Postimet:
  880
  Pëlqime të marrura:
  0
  Urime krejtve, faleminderit per grad :D, u kon e papritur hahaha
   
 4. BR3ACKER

  BR3ACKER ARDITKRASNIQI.net
  Staff Member Administrator

  Anëtarësuar:
  31 Janar 2011
  Postimet:
  8,084
  Pëlqime të marrura:
  59
  Faleminderit uran, edhe urime tjerve.


  AMXMODX e kishte merituar edhe x0n1x mendimi ime !!!
   
 5. Kony

  Kony Moderator
  Moderator

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2012
  Postimet:
  2,109
  Pëlqime të marrura:
  1
  Urani gjithmone me supriza.
  Urime te gjitheve dhe suksese te metutjeshme!
   
 6. bekimua

  bekimua Legend

  Anëtarësuar:
  11 Mars 2012
  Postimet:
  1,643
  Pëlqime të marrura:
  0
  urime djem hallall ju koft
   
 7. 4LBBiG.

  4LBBiG. Super Moderator
  Super Moderator

  Anëtarësuar:
  23 Qershor 2010
  Postimet:
  4,485
  Pëlqime të marrura:
  0
  Urime djema.
   
 8. Dinnii

  Dinnii Legend

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2013
  Postimet:
  2,100
  Pëlqime të marrura:
  1
  Urime Krejtve :D Faleminderit shum qysh kesh tu lu CS tash te hi ne forum ta kqyri a ka naj sen tre sdi gjo veq kur e kom pa graden :D
   
 9. guN-

  guN- Support
  Support

  Anëtarësuar:
  6 Dhjetor 2012
  Postimet:
  1,345
  Pëlqime të marrura:
  1
  Faliminderit gjithve. Do te mundohem qe tju nxit njerezit qe te mesoni gjuhet programuese nga ajo me e lehta: HTML & CSS dhe tua tregoj te gjitha tutorialet qe di.
   
 10. dennzitO

  dennzitO Gjeneral

  Anëtarësuar:
  9 Korrik 2014
  Postimet:
  682
  Pëlqime të marrura:
  0
  Urime Krejtve . Faleminderit se kom besu kurr :)
   
 11. inL.

  inL. Legend

  Anëtarësuar:
  10 Korrik 2011
  Postimet:
  1,459
  Pëlqime të marrura:
  0
  Nuk kom dyshim ne profesionalizmin tuaj per graden perkatese, kshtu qe une ju Uroj gradat e suksese.
   
 12. roxxanne.

  roxxanne. JasinGraphic
  Designer

  Anëtarësuar:
  8 Shkurt 2012
  Postimet:
  1,987
  Pëlqime të marrura:
  5
  urime gjithve djem , shumica e kan meritu do pak :p , ishalla sna zhgenjeni ! suksese
   
 13. El Padrino

  El Padrino Major

  Anëtarësuar:
  2 Nëntor 2014
  Postimet:
  327
  Pëlqime të marrura:
  0
  Gun, urime per graden! Definitivisht tkom percjell tkom pa qe kogja kishe njohuri! Suksese tjerve per menimin tim te grada PC MASTER kapaduft mej jep pak ma shum rensi edhe koh t'gat se ajo per menimin tem tregon aftsit e Masterav TPC t'esportkosoves pergjithsi.
   
 14. Meli

  Meli Grahpic Designer
  Designer

  Anëtarësuar:
  12 Mars 2012
  Postimet:
  233
  Pëlqime të marrura:
  0
  Urime djem edhe veq vazhdoni kshtu :)
   
 15. MeeLOsGashi

  MeeLOsGashi Gjeneral

  Anëtarësuar:
  8 Janar 2014
  Postimet:
  642
  Pëlqime të marrura:
  1
 16. daNz:)

  daNz:) Legend

  Anëtarësuar:
  16 Shtator 2013
  Postimet:
  2,161
  Pëlqime të marrura:
  0
  Urime
  dont stop the work
   
 17. b|g bo0s|

  b|g bo0s| Support
  Support

  Anëtarësuar:
  28 Qershor 2012
  Postimet:
  1,296
  Pëlqime të marrura:
  1
  Thanks Uran nr1. perpara ket eSK dej nfund kem me quu
   
 18. LeNo

  LeNo Major

  Anëtarësuar:
  7 Dhjetor 2013
  Postimet:
  301
  Pëlqime të marrura:
  1
  Urime Djema !
   
 19. HOAX'

  HOAX' Gjeneral

  Anëtarësuar:
  1 Gusht 2011
  Postimet:
  526
  Pëlqime të marrura:
  0
  Urime krejtve suksese me graden ishalla se keqperdorni :p
   
 20. x0n1x.#

  x0n1x.# Hero

  Anëtarësuar:
  19 Korrik 2013
  Postimet:
  762
  Pëlqime të marrura:
  0
  Urime Krejtve :/
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]