1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

eSportsKosova Private Chat

Tema tek 'Të rejat & Info' e hapur nga LongHorn, 3 Mars 2015.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
View Users: View Users
 1. LongHorn

  LongHorn The Chief
  Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  8,342
  Pëlqime të marrura:
  57
  eSportsKosova Private Chat

  [info]Jemi tu testu nje mundesi tjeter chat dmth kjo eshte plus nje chat brenda forum pse kjo dhe per qfar arsye kjo eshte bo per arsye qe ju jep user menyr qe te folin private nemesveti dhe te mos ket probleme me ngarkesa dhe kjo eshte aryseja pse mund te lansojim edhe kete chat ne forum. Ky version do te testohet te shofim ne qofse ja vlen qe te lojim edhe kete chat ne forum, me posht do tju trregoj pak a shum qysh perdoret ky chat.[/info]

  Kjo eshte faqja e pare e eSportsKosova Private Chat
  [​IMG]

  Per me dasht me fol me nje person Private ateher duhesh qe te klikosh mbi foton e personit dhe te klikosh Invite to DirectSpot dhe personi qe keni bo invited duhet te pranoj kerkesen tuaj dhe ju mund te bisedoni ne dhom private vetem ju 2
  [​IMG]

  Kjo eshte arsyeja pse eshte bo ky version i chatit, ka disa gjera te mira te vetat.

  Menagjimi bohet personalisht nga staff, kujdes sepse edhe ktu ka metoda qe bon kick/banned dhe report.
   
 2. BR3ACKER

  BR3ACKER ARDITKRASNIQI.net
  Staff Member Administrator

  Anëtarësuar:
  31 Janar 2011
  Postimet:
  8,084
  Pëlqime të marrura:
  59
  super po nen qiky, bile mu kon si ti uran ato tvjetrin e nali :p se ky super o !!!
   
 3. Kony

  Kony Moderator
  Moderator

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2012
  Postimet:
  2,109
  Pëlqime të marrura:
  1
  Skoka i keq, vec prape ky chat-i qe e kemi me duket me i arsyeshem.
   
 4. Dinnii

  Dinnii Legend

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2013
  Postimet:
  2,100
  Pëlqime të marrura:
  1
  Shum chat i mir sidomos per PM GJ Suksese :D
   
 5. Fidan

  Fidan Support
  Support

  Anëtarësuar:
  4 Tetor 2013
  Postimet:
  1,591
  Pëlqime të marrura:
  0
  super chat edhe design HQ edhe krejt super super i paska ish kan mir me zevendsu me ata t vjetrin se ai shum demode u met edhe pldh veq me kqyr ni pergjigje me hi e me dal n board index qdo 5 sekonda.ma mir ish kan veq kta me lan t vjetrin me hek krejt
  edhe ket mobile version a duhet me instalu naj app a munesh direkt prej webit n telefon me hi n chat ?
   
 6. daNz:)

  daNz:) Legend

  Anëtarësuar:
  16 Shtator 2013
  Postimet:
  2,161
  Pëlqime të marrura:
  0
  Super long
  teper pom pelqen
   
 7. Alb-

  Alb- Leitenant

  Anëtarësuar:
  7 Tetor 2012
  Postimet:
  493
  Pëlqime të marrura:
  0
  Shum ide e mir kjo , se ky chati publik llug po shkon ...
   
 8. x0n1x.#

  x0n1x.# Hero

  Anëtarësuar:
  19 Korrik 2013
  Postimet:
  762
  Pëlqime të marrura:
  0
  Super , mpelqej shum ideja , u befasova kur e pash brw
   
 9. Dinnii

  Dinnii Legend

  Anëtarësuar:
  5 Tetor 2013
  Postimet:
  2,100
  Pëlqime të marrura:
  1
  Ej a spo bojka per tel a :(
   
 10. inL.

  inL. Legend

  Anëtarësuar:
  10 Korrik 2011
  Postimet:
  1,459
  Pëlqime të marrura:
  0
  Super se ai chati n'index shum palidhje qdoher mas 5 sekondave me hi nboard index veeq per 1 mesazh a ky osht gjithkun.
  Po 1 tkeqe qe ntel spo bojka..
  Bravo
   
 11. Security_killer

  Anëtarësuar:
  23 Korrik 2013
  Postimet:
  294
  Pëlqime të marrura:
  0
  Mir long po desha me kallxu qe shtin chat ngarkon pak forumin dhe bug mundet me pat!
   
 12. LongHorn

  LongHorn The Chief
  Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  8,342
  Pëlqime të marrura:
  57
  sa i perket ngarkese e kom vrejt edhe un te shohim ne qofse ankohen duhet me hek kit chat dmth eshte vetem si test per fillim si po duket po ne qofse nuk ju pelqen user edhe ngarkon ateher jemi te detyruar mi hek
   
 13. bekimua

  bekimua Legend

  Anëtarësuar:
  11 Mars 2012
  Postimet:
  1,643
  Pëlqime të marrura:
  0
  mir shum o dal qiky sen
   
 14. LongHorn

  LongHorn The Chief
  Administrator

  Anëtarësuar:
  10 Qershor 2010
  Postimet:
  8,342
  Pëlqime të marrura:
  57
  kemi pass raportime edhe vet e kom vrejt qe ky lloj i chatit po krijon llag ne forum (po ngarkon shum faqen) kshtut qe vendosem mi hek per momentin njiher dhe tema bohet lock
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]